Máme tu nový rok a rozhodli jsme se splnit přání několika čtenářkám. Přečtěte si, která přání nás nejvíce zaujala a jaké blogy se budou v nejbližší době pravidelně objevovat na Ženě-in!

Na našem magazínu proběhlo několik výzev, ve kterých jsme vás žádali o vaše novoroční přání. V diskuzích a anketách jste nám psaly množství takových přání, svěřovaly se, co vás trápí a co byste chtěly změnit.

Některá přání byla hodně osobní, chtěly jste například zhubnout nebo podstoupit proměnu vizáže. Jiná byla zaměřena na vzdělání, na zážitky, na bydlení... Jedno přání pak na pomoc dětem v dětském domově!

Rozhodli jsme se, že splníme celkem 10 takových přání!

První přání: Chci přestat kouřit!

   Tato ikonka bude vždy uvádět blog čtenářky s nickem Táňa, která si přála přestat kouřit a Žena-in ji v tom podpoří. Zajistili jsme pro ni odborné vedení paní doktorky Kateřiny Langrové z Koalice proti kouření (www.dokurte.cz). Žena-in také číně věnuje výrobky Nicorette (www.nicorette.cz).

Přání druhé: Mám problémy jistými partiemi...

   Tato ikonka bude patřit čtenářce, která má nick vladka006. Rozhodli jsme se zprostředkovat jí liposukci v Centru plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic (www.kufa.cz; www.perfectclinic.cz).

Přání třetí: Toužím po kurzu astrologie, tarotu a numerologie

   Blog s touto ikonkou bude patřit čtenářce s nickem Dante Alighieri, která touží navštěvovat kurzy astrologie, tarotu a numerologie u astroložky Martiny Blaženy Boháčové z poradny Sirrah (http://www.ezoter.estranky.cz). Žena-in jí tento kurz zprostředkovala! Kurz bude probíhat až od února.

Přání čtvrté: Potřebuji novou práci

   Pod touto ikonkou najdete blog čtenářky s nickem radada, která si přála najít novou práci. Na jejím hledání se budeme podílet se serverem www.prace.cz, který naší čtenářce poskytne profesionální služby Životopis a Agent. Žena-in pak čtenářce poskytne další podporu.

Přání páté: Chci skočit padákem!

   Blog s ikonkou padáku bude patřit čtenářce s nickem jazuzinka. Ta si přeje vyzkoušet, jaké to je, když nemáte pevnou půdu pod nohama... Seskok jsme jí zařídili v zážitkové agentuře Allegria (www.darky-jsou-zazitky.cz).

Přání šesté: Potřebuji zhubnout!

   Pod cvičební ikonkou najdete blog čtenářky s nickem Succubus, která by si přála zhubnout. Žena-in jí zařídila kurzy cvičení bailine v 1. Pretty Woman Figure (www.1prettywomanfigure.cz). Co je cvičení bailine? Metoda byla vypracována v Norsku již před 25. lety. Během této doby se metoda stále zdokonalovala a přizpůsobovala moderní počítačové technice se speciálně vyvinutými programy. Toto vše vedlo k tomu, že v dnešní době je to světově nejúspěšnější program pro formování postavy, vyhlazení celulitidy a váhovou redukci.

Přání sedmé: Ráda bych se změnila

   Tato ikonka bude patřit čtenářce, která má nick 14maty. Touží podstoupit proměnu své vizáže, k tomu jí pomůže naše módní redaktorka Dana Svobodová a tým našich vizážistů.

Přání osmé: Vydávám knihu

   Čtenářka s nickem AndyC by chtěla podpořit vydání své knihy. Rozhodli jsme se, že jí v tom pomůžeme. Pod touto ikonkou najdete blog, který bude psát odvážná čtenářka z vašich řad, jež si splnila svůj sen o vydání knihy!

Přání deváté: Nechci přání pro sebe

   Krása přání čtenářky s nickem Nase Veru nás opravdu zaujala. Čtenářka si přála podpořit dětský domov v Nechanicích (http://nechanice.zencode.eu). Žena-in tento kontaktovala pana ředitele Holečka a rozhodla se, že uspořádá na svých stránkách sbírku užitečných dárků právě pro 46 dětí v tomto domově. Sledujte blog s touto ikonkou a pomozte dětem!

Bonusové přání: Když to zvládne ona, tak já taky!

   Náš redaktor Honza Exner se rozhodl přestat kouřit stejně jako čtenářka čína. Honza podstoupí stejnou odvykací kúru jako čtenářka a uvidíme, kdo s koho! Bonusové přání je tedy přání Honzy Exnera (na snímku s jednou z posledních cigaret) přestat kouřit, sledujte jeho souboj se čtenářkou čínou! I pro Honzu máme odborné vedení paní doktorky Kateřiny Langrové z Koalice proti kouření (www.dokurte.cz) a Žena-in věnuje také Honzovi výrobky Nicorette (www.nicorette.cz).

Přejeme mnoho štěstí při plnění jejich přání! Budeme Vás kontaktovat (pokud se tak ještě nestalo), abychom si domluvili podrobnosti.

Blogy výherkyň a blog našeho redaktora Honzy Exnera, který bude s vámi odvykat kouření, najdete vždy ve vydání a v pravé liště!

Reklama