Angelina Jolie

Jedna z nejznámějších současných hereček je mimo jiné pověstná svou krásou a velkým překvapením je tedy to, že její záložní plán, co se týče kariéry, by se neubíral cestou modelky na plný úvazek. K překvapení všech Angelina v rozhovoru pro pořad 60 Minutes uvedla, že ačkoli se narodila do herecké rodiny, její sny o budoucím povolání byly temnější povahy. Chtěla se totiž stát ředitelkou pohřebního ústavu. Za tímto rozhodnutím stála skutečnost, že Angelina byla velice rozrušena pohřbem svého zesnulého dědečka. Podle jejích slov by se měl odchod blízkého člověka, to, jak se blízcí s tímto odchodem vypořádávají a smrt obecně řešit jiným způsobem.

64f9a0d23b510obrazek.png
Foto: Profimedia

Rupert Grint

Malý Rupert nebyl ještě ani teenager, když ztvárnil roli Rona Weasleyho ve filmech o Harrym Potterovi. Od té doby si zahrál v dalších filmech či televizních pořadech. Ví se ale, že mimo kariéry herce vážně uvažoval také o tom, že bude zmrzlinářem. Nakonec se ale jeho herecká kariéra stala prostředkem k přiblížení se té vysněné. Za peníze, které utržil z filmů si totiž pořídil zmrzlinářský vůz.  

64f9a1651003eobrazek.png
Foto: Profimedia

Megan Fox

Další nádherná hollywoodská tvář je zvyklá před kamerou ztvárňovat jak krásky, tak potvory. V roce 2012 však pro MTV prozradila, své vysněné povolání, které odhalilo, že by si klidně nebála pořádně ušpinit ruce. Jejím dětským snem bylo totiž stát se archeoložkou. A stejně jako Rupert si toto přání hodlala splnit. Dodala totiž, že se chystá na pár vykopávek kdesi v Anglie. Mnohem raději by prý ale zavítala do Egypta nebo Sýrie.
64f9a5530d1f1obrazek.png
Foto: Profimedia

V prosinci 2018 pak dokonce měl premiéru pořad o starověkých civilizacích, který Megan nejen že moderovala, ale také sama navrhla. Každá epizoda byla založena na určité otázce či záhadě, kterou pak Megan v průběhu dílu řešila. Seriál je však označován za podivného křížence mezi nudným dokumentem a reality show a nesetkal se s úspěchem.

Václav Kopta

Když jsme kdysi platonicky milovali postavu Radka Převrátila z ikonického českého filmu Sněženky a machři, ještě jsme netušili, že jeho největším snem bylo řídit autobus. Teď už to pravděpodobně velká část národa ví anebo o tom alespoň zahlédla zmínku v médiích. Oblíbený český herec se stále vyskytuje na obrazovkách jako herec či moderátor. Jeho velký sen se však stal realitou v roce 2020 během pandemie covidu usedl za volant autobusu pražské MHD. Pro Extra tehdy uvedl, že pracuje jako brigádník, když se naskytne příležitost, nebo někdo chybí. Práce ho bavila, ačkoli vstával ve 3 ráno, a byla pro něj ohromnou zkušeností.

64f9a66168a71blobid0.png
Foto: Profimedia

Zdroj info: peopletelegraphcheatsheetthedailybeastextra, čsfd

Čtěte také: 

Reklama