Máme pro vás zajímavé modely z aktuální kolekce značky Kari Traa, které se vám budou nejen líbit, ale také vám budou při sportu vyhovovat.

ka.jpg

Příběh značky Kari Traa:
615c0b5b51e39obrazek.pngKari Traa, je úspěšná zakladatelka jedinečné značky dámského sportovního a městského oblečení. Norská akrobatická lyžařka Kari Traa, držitelka tří olympijských medailí a opakovaně zvolena za “nejvíce sexy ženu v Norsku”.
Také zakladatelka stejnojmenné značky dámského oblečení. Jako sportovkyně hledala značku, která rozumí potřebám žen při pohybu a nikde žádnou nenašla.  Neváhala a spojila se s designerkama a vytvořila dokonalou ženskou sportovní a městskou kolekci Kari Traa. Prostě dámská značka od Ženy pro Ženy !!


Eva Samková, mistryně světa ve snowbardcrossu a olympijská vítězka, je ambasadorkou této značky v české republice. Miluje tuto značku a její styl.
Oblečení Kari Traa je pro všechny ženy, které ví, že jediné, co nikdy nevyjde z módy je úsměv a schopnost užít si každý okamžik. Pro všechny ženy a dívky, které chtějí být nejen šťastnější, zdravější a krásnější, ale hlavně samy sebou.

Funkční trika, která jsme pro vás z aktuální kolekce vybrali jsou krásně hřejivá a funkční. Základní vrstva je ze 100% Merino vlny pro teplo a maximální pohodlí po celou zimu a při všech aktivitách. 100% přírodní jemná Merino vlna dokáže díky svým přirozeným vlastnostem hřát i za mokra, absorbovat tělesnou vlhkost uvnitř vlákna a zachovat pocit sucha na pokožce. 

Jaké vlněné oblečení vám rádi doporučíme? Podívejte se na naše tipy!

 • Dámské funkční triko s dlouhým rukávem Kari Traa Agnes LS
  Dámské funkční hřejivé triko s dlouhým rukávem a kulatým výstřihem se směsového materiálu s Merino vlny Kari Traa Agnes LS pro zimní sporty, můžete si vybrat ze 3 barevných kombinací.
  Více info

ka1.jpg

 • Dámské funkční triko Kari Traa Agnes H/Z
  Dámské funkční a hřejivé triko s dlouhým rukávem a vysokým límcem s krátkým zipem Kari Traa Agnes H/Z pro zimní sporty i chladnou kancelář. Můžete si vybrat ze 3 barevných kombinací.
  Více info

ka2.jpg

 • Dámské vlněné triko s dlouhým rukávem Kari Traa Rose H/Z
  Můžete si vybrat ze 3 barevných kombinací.
  Více info

ka3.jpg

 • Dámské Merino triko s dlouhým rukávem Kari Traa Else LS
  Dámské teplé a funkční Merino triko s dlouhým rukávem a kulatým výstřihem s knoflíky. Můžete si vybrat ze 3 barevných kombinací.
  Více info

615c0f45a8329obrazek.png

 • Dámské vlněné triko s dlouhým rukávem Kari Traa Rose LS s kulatým výstřihem a knoflíky
  Můžete si vybrat ze 7 barevných kombinací.
  Více info

ka4.jpg

 • Dámské Merino triko s dlouhým rukávem Kari Traa Silja LS
  Dámské funkční Merino triko s dlouhým rukávem Kari Traa Silja a kulatým výstřihem pro zimní sporty i chladnou kancelář. Můžete si vybrat ze 2 barevných kombinací.
  Více info

ka5.jpg

 • Dámské Merino triko Kari Traa Klara H/Z
  Dámské hřejivé a funkční Merino triko se stojáčkem a krátkým zipem Kari Traa Klara H/Z pro zimní sporty. Můžete si vybrat ze 3 barevných kombinací.
  Více info

ka6.jpg

Značka Kari Traa je jedinou značkou, která vyrábí sportovní oblečení od holek pro holky, ženy ženám.
Unikátní, barevná jarní kolekce nabízí několik variant sportovního oblečení, které využijete na jakoukoliv sportovní aktivitu, nebo jen na vycházku městem.
Aktuální kolekci a další produkty, které by se vám mohly líbit najdete na stránkách www.forgirlsbygirls.cz nebo na www.norskamoda.cz
615c1130e908dobrazek.png

Naše články:

Reklama