Před Vánocemi probíhala na našich stránkách soutěž o meteostanici Hyundai WS2005. Poprosili jsme výherkyni, aby nám napsala, jakou s ní má zkušenost. Co nám čtenářka s nickem Karka napsala?

Z meteostanice jsem měla velkou radost. Dřív jsem měla v okně normální teploměr, ale časem se rozbil. V posledních týdnech se na ní díváme dost často. Zajímá mne, jaká je venku zima a kolik ukazuje stupňů pod nulou. Myslím, že je to potřebná věcička. Už se těším, až bude tepleji a teploty přejdou do plusových hodnot. Ještě jednou děkuji a těším se na další soutěže na Žena-in!

Karka

hyunday

Pokud každé ráno řešíte, co si dnes obléknout, aby nebyla zima, tak v tom případě bude meteostanice vašim pomocníkem. Poradí vám nejenom s tím, kolik vrstev oblečení budete zrovna potřebovat. Meteostanice Hyundai nejsou jen teploměr. Zobrazují kromě venkovní teploty také teplotu uvnitř místnosti, vlhkost vzduchu, barometrický tlak, některé modely také východ a západ Slunce a Měsíce, fáze Měsíce a speciální meteostanice mají i další jedinečné funkce. Třeba meteostanice s větroměrem, meteostanice s fotorámečkem nebo meteostanice se zahradnickou funkcí, která navíc hlídá zálivku Vašich květin.Ať už se jedná o speciální meteostanice, klasické modely nebo barevné varianty do barevně sladěných interiérů - meteostanice Hyundai jsou ideální jako doplněk vaší domácnosti nebo jako dárek pro někoho, komu s ní uděláte radost.

Kompletní přehled meteostanic Hyundai najdete na www.hyundai-electronics.cz

Reklama