profimedia-0319281607.jpg

Foto: Profimedia

Citrusové vůně
Jste někdo, kdo se rád ujímá vedení. Vaši přátelé a rodina by vás zřejmě popsali jako někoho, kdo je odhodlaný, a někdy dokonce panovačný. Citrusové vůně reprezentují ambiciózní a silné lidi. Parfémy Live Colorfully od Kate Spade nebo Viva La Juicy Juicy Couture jsou pro vás dobrou volbou.

sdsds.jpg

Foto: Se souhlasem Notino (920 Kč)

Vůně růží
Zvažujete před konečným rozhodnutím všechny možné výsledky. Pravděpodobně jste hodně citlivý, starostlivý a soucitný člověk. Jste vždy ohleduplná k ostatním, a proto jsou pro vás růžové vůně skvělou volbou. Růžové vůně reprezentují něžné lidi. English Rose Perfume od Yardley London nebo Roses de Chloé od Chloé jsou pravděpodobně vůně, které hledáte.

wwrrr.jpg

Foto: Se souhlasem Notino (1 239 Kč)

Vůně levandule
Milujete vůni levandule? Jste ráda ve společnosti, snadno se dokážete s lidmi bavit a vaši přátelé a členové rodiny si vždy setkání s vámi užívají. Jste vždy přátelská a projevujete o ostatní skutečný zájem. Vážíte si přátelství a vždycky víte, jak někoho povzbudit, když má špatný den. Vůně levandule je pro vás ta pravá. Parfémy, které se k vám hodí, jsou Libre od Yves Saint Laurent nebo Obsessed od Calvin Klein.

ddsdsd.jpg

Foto: Se souhlasem Sephory (Od 1 580 Kč)

Vanilkové vůně
Lidé, kteří mají rádi vůni vanilky, jsou živí, energičtí a milují večírky. Jste člověk, který miluje lidi a ví, jak uspořádat party. Máte ráda tanec, pití, poznávání nových lidí a společenský rušný život. Zůstat o víkendu doma není váš šálek čaje. Tou pravou vůní pro vás je Nirvana Black od Elizabeth and James nebo Vanillary od Lush.

web-vanillary-100ml-perfume-volume-iv-.jpg

Foto: Se souhlasem Lush (Od 900 Kč)

Vůně santalového dřeva
Pokud tíhnete k santalovému dřevu, jste pravděpodobně velký perfekcionista. Celý svůj život jste svým největším kritikem. Vaše osobnost vám ale pomůže vyniknout ve vaší kariéře. Milovnice santalového dřeva mají obvykle velké očekávání od sebe i ostatních. Jsou sebekritické, snadno se urazí fyzickými poznámkami a mohou si špatně vykládat, co o nich říkají ostatní. Tou pravou vůní pro vás je Guerlain Samsara.

rweer.jpgFoto: Se souhlasem Notino (2 245 Kč)

Ovocné vůně
Lidé, kteří mají rádi ovocné vůně, jsou často dost podráždění, mrzutí a pesimističtí. Pokud máte ráda cokoli, co voní po bobulích, jablkách nebo tropickém ovoci, je čas změnit svůj přístup. Máte sklon dívat se na sklenici a vidět ji poloprázdnou, místo poloplnou.  Snadno se naštvete, a navíc jste sarkastická. A i když se vám tento cynický smysl pro humor může zdát veselý, pro vaše okolí je ve skutečnosti vyčerpávající. Vůně, která by se vám mohla zamlouvat, je Lovestruck Floral Rush od Very Wang.

eeew.jpg

Foto: Se souhlasem Notino (Od 329 Kč)

Vůně kokosu
Milovníci kokosu jsou styloví a moderní. Jsou to autoritativní vůdci, kteří se často ujímají vedení. Nemají však rádi kritiku. Milovníci kokosu si užívají i těch nejmenších radostí v životě. Mají ale také rádi luxus, takže drahé šperky a designové výrobky jsou pro ně jako stvořené. Rádi rozhodují za ostatní a mají rádi pozornost. Lidé kolem nich důvěřují jejich intuici a vkusu. Tou pravou vůní pro vás je Lancôme La Nuit Trésor Nude nebo Creed Virgin Island Water.

ewrwerew.jpg

Foto: Se souhlasem Notino (4 180 Kč)

Vůně jasmínu
Lidé, kteří milují vůni jasmínu, touží po novém poznání a vzrušujících dobrodružstvích. Milují pobyt v přírodě. Také milují tanec. Je jim jedno, co si o nich lidé myslí nebo co si myslí o jejich stylu oblékání. Jsou věrní své víře, že život stojí za to žít, takže není čas ztrácet ani minutu nudou. Dalo by se říci, že „spontánní“ je jejich druhé jméno. Vůně pro vás je rozhodně Glam Jasmine od Michaela Korse.

sdsd.jpg

Foto: Se souhlasem Sephory (Od 1 680 Kč)
 

Zdroj: Alan R. Hirsch, Daily Mail, Tips and Tricks

Reklama