Dva krátké příspěvky jsem spojila v jeden. I v Praze se najdou restaurace, které stojí za chválu. O jedné z nich nám napsala čtenářka Ferdulka. Zdenkar zase chválí tu v Teplicích n/B a v Lešné u Valašského Meziříčí. Co si dávají nejraději? To se dočtete v jejich příspěvcích.

Hezký den všem. Mojí oblíbenou restaurací je Pizzeria Di Carlo na Karlově náměstí v Praze.

Když máme sraz s kamarádkami, máme ho tam. Prostředí velmi příjemné, obsluha taky, jídlo výborné.

Co mi tam moc chutná je jejich domácí Ice tea mátový, doporučuji, je výborný.

Z jídla u mě vyhrává salát Caesar.

Naposledy jsme tam s kamarádkami vydržely do zavíračky jako poslední, nějak pořád bylo co probírat,byl to moc fajn večer.

Teď se tam chystám na konci měsíce s mou šéfovou a kolegyní na večeři probrat důležité pracovní problémy, tak doufám, že mi to ve známém prostředí a mimo práce půjde lépe.

Tak třeba někdy vyzkoušíte!

Ferdulka

Tu znám taky a jednou jsem tam schůzku se svou „žačkou“, ketrou jsem učila kresbu a dovolili nám tam na podlaze rozložit obří „plachty“ - její práce. Jinde by nás nimi asi vyhodili

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o s vé dojmy z restaurací. Pokaždé, když si vyjedeme na nějaký výlet, samozřejmě se stavujeme v restauraci na občerstvení. Nejraději mám restauraci v Teplicích n/B. Je tam čisto, personál velmi ochotný a jídlo výborné. Ceny samozřejmě přiměřené. Kouření v restauraci opravdu nesnáším, hlavně v době obědů. V této restauraci se nekouří, aspoň tedy během obědů. Orientální kuchyni mám ráda, ale v žádném případě bych se nenajedla hůlkama. Protože máme rádi pizzu, tak si občas zajedeme do pizzerie v Lešné u Val.Mezu, kde dělají výbornou. Také tuto restauraci musím pochválit.

Přeji všem krásné ráno a hezký celý den.

Čtenářka zdenkar

 

Milé čtenářky už neposílejte příspěvky, s dnešním tématem se budeme za chvíli loučit. Pokud jste zvědavé, kdo dostane jako dárek pánev, přijďte se podívat za půl hodiny

Reklama