Na špičku moderního praní patří také využití páry, a to zejména pro cyklus, který prádlo osvěží a zbaví ho pachů, takže praní tohoto kousku můžete ještě odložit. Také jsou skvělé programy, které zbavují prádlo virů a bakterií, případně určitě oceníte to, že pračka umí šetřit vodu i energii. My jsme takové pračky měli možnost v rámci spolupráce se značkou AEG s testerkami vyzkoušet. Rádi vám dáme tip na konkrétní pračky a také vás seznámíme s recenzemi, s našimi zkušenostmi.

Jaké benefity má pračka 7000 ProSteam® od AEG?

635fbd386e062obrazek.png
Foto: Michal Protivanský
 
Pára místo praní je jedním z nejlepších způsobů, jak osvěžit oblečení, které ještě nepotřebuje úplně vyprat. Pračka 7000 ProSteam® může k osvěžení oděvů využít parní cyklus, který spotřebuje pouze 2 l vody na cyklus a je šetrnější k oděvům.

OSVĚŽENÍ ODĚVŮ,* MÉNĚ POMAČKÁNÍ DÍKY PÁŘE

Steam Refresh neutralizuje pachy* a redukuje pomačkání oděvů za pouhých 25 minut. A pokud chcete ještě více svěžesti, přidejte naši vůni na prádlo FreshScent.
*Externí test prokázal neutralizaci zápachu cigaretového kouře v cyklu Steam Refresh.

635fbd87b7037obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

MIXLOAD 69 MIN PŘIZPŮSOBÍ PROGRAMY DLE VELIKOSTI VÁRKY PRÁDLA A ŠETŘÍ VÁŠ ČAS

Program MixLoad 69 min upravuje spotřebu energie dle velikosti várky prádla při každodenním praní smíšeného prádla. Vypere oblečení na 30 °C a to za pouhých 69 minut. Optimální výkon a vynikající výsledky praní.

PRECISEWASH SNÍŽÍ AŽ O 40 % SPOTŘEBU ENERGIE, VODY A ČASU* DÍKY OPTIMALIZACI KAŽDÉ VÁRKY PRÁDLA*

PreciseWash automaticky přizpůsobí nastavení a spotřebu energie v závislosti na velikosti várky prádla. Získáte tak programy na míru při praní méně prádla s nižší spotřebou energie, vody a času až o 40 %.*
*Interní test spotřeby energie, vody a času, program Bavlna na 30 °C, optimalizovaný s PreciseWash pro 1 kg prádla vs. maximální náplň.

635fbdca57923obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

HLADKÝ POVRCH BUBNU JE K VAŠIM TEXTILIÍM JEŠTĚ ŠETRNĚJŠÍ *

Na vnitřním povrchu nového designu bubnu Care vzniká vodní filtr, který snižuje mechanické tření, prádlo tak hladce klouže po jeho povrchu a minimalizuje se jeho opotřebení, prádlo tak hladce klouže po jeho povrchu a minimalizuje se jeho opotřebení. Dopřejte svým tkaninám šetrnější praní.*Interní testy porovnávající buben Care s bubnem AEG ProTex.

635fbda3821b5obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

PROGRAM HYGIENE - ODSTRAŇUJE VÍCE NEŽ 99,99 % BAKTERIÍ A VIRŮ*

Program Hygiene certifikovaný společností Swissatest je vysoce účinný prací cyklus, který z oblečení odstraní více než 99,99 % bakterií a virů*. Udržováním teploty praní nad 60 °C můžete také snížit množství alergenů.
* Testováno na Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa a bakteriofága MS2 v externím testu provedeném společností Swissatest Testmaterialien AG v roce 2021 (testovací protokol č. 202120117)

Více informací včetně recenzí najdete na produktové stránce - Pračka AEG LFR73942BC ProSteam® 7000  www.aeg.cz  nebo na Heuréce, kde jsou další recenze: pracky.heureka.cz

635fbd1d39119obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Jak se tato krásná pračka líbila testerkám? Přečtěte si některé z recenzí:

  • Pračka má parní program pro osvěžení a provzdušnění prádla, které ještě není nutné prát. To mi přijde velmi praktické a často využitelné. Líbí se mi program Hygiene, který v podstatě desinfikuje prádlo, umí ho zbavit 99,99% virů a bakterií. To je bezva pro praní psích dek, polštářů, přikrývek, povlečení. Určitě to ocení alergici na prach a roztoče. Pračka šetří energii a má opravu dobré funkce. Panel je v češtině.
  • Velká pračka na 9kg prádla, která má 1400 otáček a skvěle pere. Díky bubnu Care se prádlo neničí, což je u jemného prádla bezva. V dnešní době je super, že pračka volí spotřebu vody dle množství prádla. Šetří nejen energii, ale i vodu. Dále se mi líbí možnost dávkování všech přípravků do nádobky, kde se prací prostředky naředí s vodou a pak až putují k prádlu. Je to velmi šetrné k oblečení. Všichni, kdo mají doma alergika nebo miminko ocení program Hygiene, který vám pomůže od bakterií a virů. Tuto pračku jednoznačně doporučuji.
  • Nadchla mě funkce PreciseWash, která automaticky přizpůsobí nastavení a spotřebu energie v závislosti na velikosti várky prádla. Máte tak menší spotřebu vody i energie. Skvělé je také to, že uvnitř bubnu vzniká během praní vodní filtr, který snižuje mechanické tření textilií. Díky tomu se snižuje opotřebení oblečení. V tomto ohledu dobře funguje i program, který pomocí páry osvěží i málo zašpiněné oblečení, které ještě nepotřebuje úplně vyprat. Jen se nadýchá, neutralizují se pachy a sníží se jeho pomačkání. To je ideální třeba pro halenky či košile.
  • Pračka má velký buben - až 9 kg - ocení větší rodina. Vzhledem k tomu, že pračka sama zváží skutečné množství prádla a vyhodnotí, kolik je potřeba prášku i vody, jaká bude doba praní - ocení i menší rodiny. Oceňuji možnost parního praní/osvěžení - za velmi krátkou dobu s minimem spotřeby vody osvěží mírně zašpiněné prádlo. Uživatelsky velmi příznivý displej. Zásuvka je uspůsobena na všechny druhy pracího prostředku. Prací prostředek se míchá už v zásuvce - k prádlu se dostane rovnoměrné množství v té správné koncentraci. V dnešní době velmi oceňuji automatické přizpůsobení nastavení a spotřebu energie.
  • Pračka mě velmi zaujala svými pracími programy a tím, že nabízí parní program. Ten se hodí jednoznačně pro oblečení, které ještě není nutné vyprat, ale je ho třeba osvěžit a zbavit pachů. Je navíc při této činnosti k oblečení velmi šetrná.
  • Pračka nabízí 10 praktických pracích programů a její max náplň je 9 kg. Skutečná spotřeba vody se odvíjí od toho, kolik prádla zrovna pere.
  • Prádlo je z této pračky krásně vyprané a hezky dosucha vyždímané. patří k dražším, ale je to cena za kvalitu.
  • Na pračce se mi líbí, že má i krátký program s párou, která prádlo osvěží, a navíc se tolik nepomačká. Taky si sama upraví spotřebu energie podle toho, kolik prádla zrovna peru.

635fc0a67667eobrazek.png
Taky by se vám pračka 7000 ProSteam® od AEG líbila jako nám?

www.aeg.cz 
635fc0c2bfa33obrazek.png

Reklama