Nike své oblečení a doplňky pro cvičení jógy navrhuje tak, abyste se v nich cítily pohodlně a vypadaly skvěle, ať už se oddáváte pozici válečníka, nebo zdravíte slunce. Oděvy jsou vyrobeny z tkanin, které umožňují maximální výkon a poskytují maximální komfort. Úprava Nike Dri-FIT Cotton s příměsí lycry a polyesteru odvádí vlhkost z pokožky, je pohodlná a dokonale padne.

„Tuto linii výrobků jsme vytvářeli především pro mladé energické sportovkyně,“ říká Mystika Jones, návrhářka dámských sportovních oděvů značky Nike „Naše produkty jsou optimistické, mladistvé a představují velký pokrok v oblečení určeném speciálně pro jógu.“

SÉRIE NIKE YOGIRL

YoGirl je jogínskou tváří společnosti Nike. YoGirl je plná energie, má jasné postoje, je tak trochu tajemná a pomáhá šířit myšlenku dynamické jógy.

joga

  • Tričko s motivem YoGirl

Toto elegantní tričko na jógu se vyznačuje odvážnými barvami a potiskem s motivem YoGirl. Široký výstřih je pohodlný a lichotivý, zatímco žebrovaný lem u pasu skvěle padne a přitom neomezuje v pohybu.

  • Vrstvené tílko

Hluboký kulatý výstřih vpředu i vzadu, který bude lichotit vaší ženskosti, až budete cvičit Pozdrav slunci. Delší tílko efektivně kryje celý trup a jedinečné logo YoGirl v jeho spodní části podtrhuje vrstvený vzhled a zajímavý styl.

  • Elastické kalhoty ve standardní a capri délce

Elastické kalhoty nabízené ve dvou délkách - standardní a capri - bvly navrženy speciálně pro moderní jogínky. Capri kalhoty mají těsně pod kolenem dokonale padnoucí žebrovaný lem. Zajímavý barevný kontrast přináší elastický lem kolem pasu.

  • Sportovní taška přes rameno a příruční taška YoGirl

Prostorná sportovní taška přes rameno je ideální na nošení podložky na jógu a dalších věcí, bez kterých se při tréninku neobejdete. Příruční taška je menší a bude se vám hodit, když si po cvičení budete chtít ještě někam vyrazit. Obě tašky mají v odvážné barvy a s logo YoGirl.

  • Láhev na vodu YoGirl

Trénujte naplno, bavte se a zůstaňte přitom stále svěží s touto barevnou láhví na vodu opatřenou logem YoGirl.

joga

  • Oboustranná mikina

Oboustranná mikina v prodloužené délce. Na jedné straně má proužky, na druhé puntíky, takže můžete vypadat pokaždé jinak a vždy skvěle. Mikina je vyrobena z velmi příjemné směsi bavlny a polyesteru. U krku má šňůrky, které můžete zatáhnout, aby vám bylo tepleji.

  • Mikina přes hlavu

Optimální pro zahřátí před hodinou jógy nebo po ní. Oboustranné provedení má dva odlišné vzory - na jedné straně puntíky a na druhé proužky. Materiál Dri-FIT vás udrží stále v suchu a pohodě. Pohodlný měkký žebrový lem u pasu, na zápěstích a na krku se vám perfektně přizpůsobí a nebude vás omezovat v pohybu. Mikina se dodává s čelenkou ve stejné barvě, takže můžete být barevně sladěná od hlavy k patě.

Více na www.fitnessclub.cz

Redakční tip:

Další zajímavé trendy věci od Nike najdete v novém obchodě NikeWomen v pražském obchodním centru Arkády Pankrác.