6436837adefb5obrazek.jpg

Dámský nepromokavý anorak Kari Traa Ane, www.norskamoda.cz

Výjimečná móda pro výjimečné ženy přišla ze střední části z Norska, kde panují často drsné povětrnostní podmínky. Ještě v létě leží zbytky sněhu na vrcholcích hor, kdežto údolí už hýří barvami, louky jsou plné květin. Města jsou obklopena přírodou a Norské ženy mají k přírodě, sportu a zdravému životnímu stylu blízko. Životní styl se odráží v módě, která je věnována ženám a vyvinuta ženami. Oblečení je výrazné, inspirované barvami okolní přírody, udržitelné, šetrné k našemu zdraví a ekologické.

Miluji město, pohyb, barvy a krásu

6436839ad3bcdobrazek.jpg
Dámská nepromokavá bunda Kari Traa Voss, www.norskamoda.cz

Jarní počasí je snad nejrozmanitějším obdobím roku. Vichr střídá déšť, déšť střídá sníh a kroupy, slunce střídají mraky a nejlepší je, když se vše spojí dohromady. Počasí je u nás mnohdy severské, ale my milujeme pohyb. S bundami Kari Traa budete připravené na všechny rozmary počasí, ať už se procházíte po městě , jedete na kole, běháte po horách. Jsou nepromokavé a prodyšné, ochrání vás před větrem a zachovají pěkné ženské linie. Kari Traa bundy holkám sluší. Podívejte se ven. Jaké vidíte barvy? Tak přesně tyto odstíny najdete v nové jarní kolekci Kari Traa.

Podívejte se na video
Udržitelná, krásná, svěží jarní kolekce Kari Traa - JARO/LÉTO 2023:

Zdravý životní styl a zdravá příroda

643683f828573obrazek.jpg
Sportovní a volnočasové šaty Kari Traa Ruth, norskamoda.cz

Pokud jste ženou, které není jedno, jaké oblečení nosí, jaký vliv na zdravou pokožku mají materiály a pokud myslíte ekologicky, budete novou kolekcí příjemně překvapená. Oblečení je lehké, jemné. Materiály jsou dost často recyklované a při výrobě se myslí na ekologii a životní prostředí. Oblečení je odolné a každá si najdete svůj vlastní, nezaměnitelný styl.

Zázračné Merino pro sport i volný čas

64368454789adobrazek.jpg
Vlněné tričko Kari Traa Ane

Nová Merino trika jsou extra jemná, s motivem hor, ve kterých trávíme volné chvíle a čerpáme energii. Merino vlna má zázračné vlastnosti. Na jaře uvítáme hřejivost, schopnost hřát i když je mokrá a termoregulační vlastnost. Merino nám pomáhá lépe zvládat teplotní rozdíly. Ve vedru se nepřehřejeme, v zimě jemně hřeje. Je 100% přírodní a zdravá k pokožce. Merino je skvělé na cesty. Je nemuchlavé a nemusíme ho tak často prát. Tím šetříme přírodu.

Radost z pohybu

6436848ad41d1blobid0.jpg
Běžecká bunda a legíny Kari Traa Vilde

Krásné, jarní běžecké bundy a běžecké legíny jsou dokonale funkční. Mají strategicky umístěné kapsy a zipy, jsou dokonale prodyšné a květované motivy jsou originální. Reflexní prvky i barvy zvýší naši bezpečnost, zvlášť pokud běháme ve městě a za šera.
Od holek pro holky: Nechte se inspirovat svěží jarní a plně funkční módou k novým dobrodružstvím, zážitkům a nalaďte se na sportovní strunu. Prožívejte život naplno a buďte veselá, šťastná, jedinečná. Takový je svět udržitelné módy Kari Traa.
Norská značka Kari Traa je ryze dámská značka, a protože ji navrhují ženy ženám, odpovídají kolekce všem jejich potřebám v aktivním životě. Díky tomu oblečení KT obléká již několik let také olympijská vítězka Eva Adamczyková.

Více na www.forgirlsbygirls.cz nebo na www.norskamoda.cz.