Radek KřížKrásné pondělí přeji,

předminulý týden jsem se zavázal, že každý týden v pondělí ráno zveřejním to, co vás na Žena-in.cz  v následujících sedmi dnech čeká.

Pak však přišlo minulé pondělí odpoledne a já zjistil, že jsem na to zapomněl. Hrklo ve mně a udělil jsem si pokárání a trest. Přečíst tři poslední čísla Maxima. Bylo to těžké, již u prvního čísla na třetí straně jsem byl zhnusen a na sedmé straně jsem upadl poprvé v mrákoty. Když jsem se probral, chtělo se mi vykřiknout „Hnus, velebnosti!“, ale vytrval jsem.

Protože již nechci nikdy nic podobného zažít, slibuji, že tento slib, dokud budu šéfredaktorem našeho magazínu, neporuším a já nebo někdo z redakce vám náš týdenní plán přiblíží.

Nejdříve pár střípků z redakce. Jakub D. Kočí  v pátek odlétá na dovolenou na ostrov Tenerife na Kanárské ostrovy, Klára Křížová, naše obchodní ředitelka a moje žena, odlétá ve středu na 12 dní do Karibiku na ostrov San Andrés. Oběma celá redakce tiše závidí.

A aby toho nebylo málo, Míša Kudláčková v pátek bude opět editovat a přijede z dalekého severu k nám do civilizované Prahy. Což znamená, že kupujeme do zásoby Neurol a připravujeme nové zabezpečení místnosti, do které bude Míša v rámci editace uzamčena, protože z té poslední se i přes dva zámky, petlici a barikádu dostala a běhala po redakci a všechny rušila.  

Ale dost tlachání.

Dnes v pondělí se na našem magazínu chlubíte, jak jste šikovné. Moc se těšíme na vaše návody, fotky a texty. Editovat je bude Simona Škodákové již od půl osmé.

Zítra, v úterý 10. listopadu, proběhne souboj vesnic a měst. Kde je lepší bydlet? Na vesnici, ve městě? Kde žijí „lepší“ lidé? Sám jsem zvědav na vaše příspěvky a zkušenosti. A ještě víc naše módní redaktorka Dana Svobodová, která ačkoliv bydlí na okraji Prahy, má pocit, že žije na hlubokém venkově.

Ve středu má poslední předdovolenkovou editaci Jakub D. Kočí. A přichystal si pěkné téma. Komu se podobáte, popřípadě, kdo se podobá vám. Co vše jste zdědili povahově po rodičích? Prostě vše o síle genetiky.

Ve čtvrtek 12. listopadu si bude bezvěrec Eva Soukupová s vámi povídat na téma víry. Věříte, nevěříte? V koho? V co? Na co? Nebo jste přestala věřit? Proč? Krásné téma, ke kterému má asi každá z vás co říct.

A v pátek dorazí naše věřící Míša Kudláčková do redakce a vymyslela si téma k ní se zcela nehodící. Chce vědět, na co si šetříte, na co jste si už dokázaly nastřádat vydělané peníze a o čem zatím jen sníte...

A protože další pondělí vyjde, co bude další týden, tak vám již dnes prozradím, na co se můžete těšit v pondělí 16. 11. Simona Škodáková vám nastolí téma osudových okamžiků. Den před 17. listopadem tak můžeme zavzpomínat na něj, ale i na další – vaše osudové, okamžiky. Co vám změnilo život?

Věřím, že se vám námi vymyšlená témata líbí. A že nezapomenete do nich klidně i s předstihem přispět.

Vaše e-maily směřujte na

 redakce@zena-in.cz

Na vaše příspěvky v redakčním mailu se těšíme a těm nejzajímavějším autorkám příspěvků slibujeme, že pošleme hezké dárky. Bavte se s námi a bavte i ostatní.

Váš šéfredaktor Radek Kříž

Reklama