Cestujete do exotických zemí? Toužíte je navštívit? Jakou máte vysněnou destinaci? Co jste na svých cestách prožili? Napište nám a získejte tři batohy!

 

Exotika. Je to vůně dálek, která nás láká. Je o to přitažlivější, když je u nás doma nevlídné počasí a chlad. Představa teplého moře, prosluněné pláže a vůně tropické noci působí jako balzám pro naši mysl.

 

Dnes není nic neobvyklého, že si takovou dovolenou můžeme dopřát. I vzdálené destinace jako Egypt, Kanárské ostrovy, Tunis jsou pro nás finančně přijatelné a pohodové.

 

Hitem letošní sezony se staly Kapverdské ostrovy, které cestovní kanceláře označily jako „nejbližší evropskou exotiku“. Vzhledem ke své poloze v jižních pasátových mořích jsou ostrovy ideálním místem odpočinku u stále teplého moře. Poloha jižnější než například Dominikánská republika či Jamajka zaručuje také teplé a stále počasí.

 

 

Vyhrajte batoh!

Jakou máte oblíbenou exotiku vy? Jakou zemi máte oblíbenou, kam se rádi vracíte nebo po jaké destinaci toužíte? Co jste zažili na své exotické dovolené? Kam byste už nikdy nejeli? Máte nějaký neopakovatelný zážitek? Napište nám o tom pod tento článek, tři příspěvky, které odměníme, získají batoh od EximTours, který se vám při cestách jistě bude hodit J

 

Pro vaši dovolenou doporučujeme CK Exim Tours.

Více informací o zájezdech najdete na www.eximtours.cz

 

Náš tip:

 

Kapverdské Ostrovy

12 990,-
Tunisko 

5 990,-

 

Isla Margarita

19 990,- 

Reklama