„Hledáme charisma, ne ramínko na šaty“. Krása je celek, kompletní harmonie osobnosti – to je motto soutěže Miss Junior ČR, která právě teď vypisuje castingy pro letošní ročník. Předkola velkého listopadového finále již 15. ročníku této soutěže poběží už v květnu a červnu!

Chceš se stát Miss junior ČR 2014? Je Ti mezi 15 a 21 lety? Jsi svobodná Češka bez tetování a piercingu? Ráda bys zažila něco nového a poznala nové příležitosti? Neváhej se přihlásit!

ioko

fhnsweg

Naši porotci nebudou hodnotit jen dokonalé fyzické proporce, hledat budou především sympatické, talentované a inteligentní dívky s kouzlem osobnosti. Proto nediktujeme podmínky pro váhu nebo výšku, naším posláním je ukázat, že nejkrásnější je přirozený, zdravý půvab. Bojujeme proti trendu extrémně vyhublých modelek z obálek časopisů. Letošní ročník se přidává k celosvětové tendenci kontroly BMI (body mass index).

fgfdhbf

Pro zúčastněné dívky připravujeme preventivní program proti poruchám příjmu potravy jako jsou bulimie a anorexie a řadu přednášek o zdravém životním stylu. Dívky naučíme, jak sportovat a zdravě jíst a jak o sebe pečovat.  Spolupracujeme s uznávanými odborníky.

Součástí finálového soustředění ve Špindlerově Mlýně v hotelu Palace bude setkání s VIP osobnostmi, fotografování, kurzy stylistiky, rétoriky, fitness tréninky, nácviky choreografie.

Porota pro samotný finálový večer bude složena z VIP osobností, účinkovat bude řada hvězd české hudební scény.  A konečně – vítězkami se stanou čtyři dívky: miss internet, miss sympatie, miss České a Slovenské republiky. Jak krásné, chytré a talentované tyto dívky budou, záleží ale především na tom, jaké se přihlásí do regionálních castingů. Přijedeme za vámi do těchto měst:

Liberec, Ústí nad Labem, Plzeň a Karlovy Vary, České Budějovice, Pardubice a Hradec Králové, Zlín, Brno, Olomouc, Ostrava, Praha.

 V těchto českých metropolích vyberou porotci dívky, které se zúčastní semifinálového kola v září v Praze. Samotné finále pak proběhne v listopadu v Praze.

NYNÍ MÁTE MOŽNOST PŘIHLÁSIT SE DO 15. ROČNÍKU SOUTĚŽE 2014!

Přihlášku s Vaším jménem, adresou, 3 fotografiemi (portrét, postava, volnočasová) a něco stručně o vás můžete vyplnit elektronicky http://archivcz.miss-junior.eu/?page=prihlaska

nebo zaslat poštou na níže uvedenou adresu.
MISS JUNIOR o.s.
Navrátilova 12
110 00 Praha 1

V případě, že dosud nejste plnoleté, požadujeme souhlas zákonného zástupce.

TĚŠÍME SE NA VÁS NA CASTINGU SOUTĚŽE MISS JUNIOR ČR 2014!

Reklama