Končí zimní období s velmi nízkými teplotami, pomalu nastává oteplování, ale zima se stále ještě nevzdává; a právě střídání teplot vytváří ideální podmínky pro šíření virových infekcí. V první řadě chřipky, která dovede pořádně potrápit – a které by se pochopitelně každý rád vyhnul. Ale nejde jen o chřipku. Jen málokdo dokáže překonat konec zimy a nástup předjaří bez rýmy, kašle, nepříjemného škrábání v krku… zná to každý z nás, protože to už mnohokrát zažil na vlastní kůži.

Jak se nachlazení a infekci vyhnout?

Odpověď na tuto otázku zajímá nás všechny.

prevenar

V současné době je na trhu mnoho přípravků, které dovedou tlumit příznaky nachlazení a pomáhají organismu bojovat s nemocí. Jde však především o chemické preparáty; co kdybychom pro změnu vyzkoušeli obrátit se o pomoc do přírody? Alternativou, obsahující aktivní látky přírodního původu je Preventan®.

Preventan® je doplněk stravy, obsahující patentovou směs biologicky aktivních látek ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a také vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

prevenar

Pastilky Preventan® doporučujeme užívat každý den - vždy jednu pastilku, kterou necháte volně rozpustit v ústech. Je určen k dlouhodobému užívání, a to jak pro dospělé, tak i pro děti starší tří let a seniory. Těm všem může Preventan® pomoci

Důvěřujte medvědí síle Preventanu, stejně jako tisíce českých rodin, které již připravek užívají a mohly se samy přesvědčit!

Produkty Preventan® můžete snadno a zakoupit v kamenné lékárně nebo na e-shopu: www.farmax.cz.

Reklama