Kdo chodí pravidelně do přírody, nebo má prostě děti, ten ví! Jaro přináší do našich srdcí radost a na naše oblečení špínu. Poradíme vám, jak přežít tuto dobu bez poskvrny a vším se řádně „proprat“.

Laguna

Aprílové počasí doběhne každého. Ráno, vyrazíte v lehkém oblečení, odpoledne vás zastihne průtrž a ještě vám to osladí řidič auta, co s takovou chutí projel tou kaluží a ohodil vás po pás. Na jaře prostě hromady špinavého prádla neubývají, počasí nás víc láká ven a tak je to spíše naopak.

LagunaZejména aktivní sportovci pak řeší, jak kvalitně vyčistit citlivé sportovní oblečení s membránami, které lze prát často jen za nižších teplot. Ideální je v takovém případě sáhnout po specializovaných pracích gelech, které ale nemusí být drahé, třeba jako novinka Laguna sport&outdoor.  Jeho složení je přímo přizpůsobeno pro tyto náročné materiály!

Při klasickém praní sáhněte po pracích gelech značky Laguna. Černé, barevné nebo bílé prádlo se nemíchá a stejně tak bychom neměli míchat prací gely, které jsou pro jejich praní určeny a obsahují různé speciální přísady, aby barvy zůstaly stejné a prádlo bylo krásně čisté.

Extra tip: V rámci jarního úklidu nezapomínejte ani na pračku! Praní na nízké teploty může podporovat usazování zbytků pracích prostředků, které mohou podpořit nevábný pach z pračky. Ten se zase může podepsat i na vůni vypraného oblečení. Je proto třeba jednom za čas mechanicky očistit násypku, gumy a další přístupné části pračky, a pokud je to možné, i vyprat na vysokou teplotu. Pračku pravidelně větrejte a na praní používejte prací gely Laguna, které se mnohem lépe rozpouští a interval mezi údržbou pračky se prodlouží!

Laguna

Více informací a další čisticí prostředky českého výrobce Zenit naleznete na www.zeniteshop.cz.

Reklama