Řada z nás si po novém roce řekla, že musí shodit kila, která se nám vytvořila díky bohaté sváteční kuchyni. I já patřím mezi ty, kdo si řekl, že s tím něco musí udělat. Začala jsem se intenzivně hýbat (fitko v této době praská ve švech, je vidět, že stejné předsevzetí mělo víc lidí). Chodím pěšky do schodů a běhám. Je to hezké, řídit s tím, co si naplánuji, ale musím říci, že někdy svádím boj s vůlí, která je velmi pohodlná.

LipoxalJak to máte vy? Daří se vám hubnout? Plníte si svoje předsevzetí? Nebo vás opouští počáteční elán? Mě zatím drží, mám v plánu vydržet minimálně do konce března. Pohyb, žádné přežírání, vyhnu se sladkým jídlům...

Na začátku roku jsme vám doporučili doplněk stravy, který vám může se snižováním váhy pomoci. Vyzkoušeli jste jej? My se na to v redakci chystáme, budeme vás informovat o našich úspěších!

Rádi bychom vám doporučili nový doplněk stravy Lipoxal Xtreme II, který vám může při hubnutí pomoci. Pokud navíc zkombinujete s tímto doplňkem stravy pro snížení tělesné hmotnosti důležitý pitný režim, pohyb a zdravý jídelníček, uvidíte, že vaše hubnutí bude mít výsledky!

Lipoxal Xtreme II je kombinovaný přípravek s mimořádným účinkem na spalování tělesného tuku. Obsahuje vysoce účinné extrakty ze zeleného čaje, guarany, kakaa, zázvoru a synefrin z plodů hořkého pomeranče (citrus aurantium). Tento komplex termogenních látek stimuluje tukový metabolizmus (zelený čaj, guarana, kakao a zázvor) a zvyšuje produkci tělesného tepla ( synefrin a L-karnitin). L-karnitin hraje klíčovou roli v přeměně tuků v energii. Komplex antioxidantů z kakaovníku a olivovníku spolu s výtažky z červeného korejského ženšenu podporují krevní oběh.

Jeho působení je nejdůležitější v těchto oblastech: Extrémně silně spaluje tuky, intenzivně odbourává podkožní tuk a má antioxidační účinky. Lipoxal Xtreme II, je přírodní přípravek s mimořádně rychlým a silným účinkem pro odbourání podkožního a tělesného tuku

 • Podporuje metabolismus tukových buněk a „spalování“ podkožního tuku
 • Zvyšuje výdej tělesného tepla a zrychluje tělesný metabolismus
 • Podporuje spalování kalorií při aerobním cvičení
 • Snižuje příjem potravy a prodlužuje interval mezi jídly
 • Zmírňuje stres a zvyšuje mentální výkonnost
 • Vykazuje silné antioxidační působení a ochraňuje buňky před škodlivým působením volných radikálů (ROS)

Lipoxal Xtreme II pro extrémní odbourávání podkožního tuku

LipoxalPět účinků proti tukové tkáni

 • Lipotický (Zelený čaj, Synefrin, L-karnitin)
 • Termogenní (Zelený čaj, Kakao, Synefrin, Guarana)
 • Metabolický (Zázvor, Olivovník, Guarana)
 • Adaptogenní (Žen šen)
 • Antioxidační (Kakao, Olivovník, Zelený čaj, L-karnitin)

Doplněk stravy
Více se dozvíte na http://www.lipoxal.cz/

Článek si můžete přečíst:

Nechtěná kila po svátcích: vyzkoušejte nový Lipoxal Xtreme II

Reklama