Poněkud zvráceným vkusem, co se týče hraček, disponuje Američanka Julia Gulia, která vyrábí plyšové medvídky. Ne však jen tak ledajaké, její méďové jsou zkrvavení agresoři disponující noži, vyhřezlými mozky i srdci.

„Někteří lidé je milují, někteří lidé jsou fascinovaní nebo zvědaví a někteří je nenávidí. Neuráží mě to, chápu, že to není každého šálek čaje,“ říká autorka Julia. Ta své plyšáky vyrábí za pomoci třináctileté dcery Gypsy. (Ano, pokud někdo pojmenuje svoje dítě „Cikán“, lze od něj očekávat asi už cokoliv.)

Medvídci se nazývají Deady Bears, což je vtipná přesmyčka k anglickému označení plyšových medvídků Teddy Bears. Jelikož se jedná o ruční práci, není pořizovací cena takového zkrvaveného médi zrovna nejnižší. Částka, kterou za nákup vysolíte, se může vyšplhat až na 3.000 korun. Tolik stojí vyrobit svému dítěti doživotní trauma.

Výběr má třiačtyřicetiletá Julia opravdu veliký. Zvolit si můžete mezi medvídkem s vyříznutým srdcem, rozkrájeným plyšákem zabaleným jako kus masa do potravinové krabičky, myškou Minnie se skalpovaným obličejem či méďou, který právě poobědval svého „kámoše“. A to je jen malá ukázka, hrůzostrašných hraček má Julia k dispozici kolem sedmdesáti. Vybraly byste si?

sdfs \sfaf \safcfa \sdfaf \safcasf ya\sff

Zdroj foto: Facebook

Reklama