Proč se jen málokomu daří dlouhodobě zhubnout? A proč se někomu nedaří se svojí váhou pohnout ani o kousek? Příčinou nezdaru může být kolísavá hladina krevního cukru.

gf

Věděla jste, že obzvlášť výrazné chutě na sladké a větší hlad pociťují lidé s nevyrovnanou hladinou krevního cukru? Proto chcete-li pár kilo shodit, je nejlepší se na dietu připravit a udělat vše pro to, abyste měla krevní cukr stabilní. Díky tomu nebudete mít potřebu se mezi jídly kvůli hladu dojídat a bez problémů se budete vyhýbat sladkostem.

Výborným způsobem, jak si udržet krevní cukr v rovnováze, je užívání stopového prvku chromu. Chrom totiž pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi. Hitem na trhu je  ChromoPrecise, což jsou jediné kvasnice obohacené organickým chromem, které můžete v celé Evropě najít. Evropský úřad pro bezpečnost potravin uvádí, že se vstřebávají až desetkrát lépe než jiné formy chromu, které byly doposud na trhu (např. chrom pikolinát, chlorid chromitý). ChromoPrecise najdete ve vysoce kvalitním doplňku stravy Bioaktivní Chrom FORTE 100 mcg, který se vyrábí pod přísnou farmaceutickou kontrolou ve společnosti Pharma Nord. Stačí užívat 1 tabletu denně spolu s jídlem alespoň po dobu tří měsíců.

 

Chcete vyhrát Bioaktivní Chrom FORTE od Pharma Nord? Zapojte se do soutěže a tři z vás tento produkt získají.

Soutěž najdete ZDE.

chrome

Více informací najdete na stránkách www.pharmanord.cz

Reklama