Slouží nám pro získávání informací, komunikaci i zábavu. Jakou cenu jsme za takovou službu vlastně ochotni dát? Že bez internetu nejde žít, neznamená, že ho nutně musíme platit zlatem. Zjistěte, kde vám nabídnou levnější online surfování.

Mobilní internet se nevztahuje jen na váš smartphone. Řeč je i o vašem notebooku či tabletu. Chce být online všude a bez omezení? Nebaví vás hledat jen kavárny s Wi-Fi a pořád se někoho ptát, jaké že je heslo? Každý, kdo touží po online životě nezávislém na cizích sítích, by se měl zamyslet, zda není načase pořídit svým elektronickým společníkům datovou SIM kartu či USB modem. S nimi můžete být online pořád.

  • Když ještě nevíte, o co se jedná

Hodně cestujete a při jízdě potřebujete stabilní připojení kvůli práci, škole či seriálům a hrám? Nechcete na chatě Wi-Fi, když tam jezdíte jen dvakrát za měsíc, ale přeci jen by se vám hodilo sem tam se připoji? Zkuste náš návod, jak si zařídit mobilní internet.

Jak získat levný mobilní internet:

  1. Rozhodněte si, pro jaké zařízení vlastně mobilní internet chcete.
  2. Zjistěte, jak velkou spotřebu dat přibližně máte, aby vámi vybraný tarif nebyl zbytečně velký a drahý.
  3. Srovnejte si mobilní internet pro dané zařízení nebo pouze nabídky datových SIM karet.
  4. Nechte si poradit po telefonu, ať dostanete i neveřejné nabídky.
  5. Objednejte si příslušnou datovou SIM kartu či USB modem.
  • Když už mobilní internet máte

Kolik aktuálně platíte? A nemůže to být míň? Zjistěte si, u kterého jste operátora a jaký máte vlastně tarif. Nejedná se o zastaralý produkt z dob, kdy se ještě data počítala na MB? Situace na trhu se neustále mění a obchodníci vymýšlí všelijaké kejkle, aby zaujali potenciální klienty. Máte smlouvu na dobu neurčitou? Porozhlédněte se po nových akčních službách. Srovnejte si nejnovější nabídky mobilního internetu a vyberte si výhodnější balíček dat.

Reklama