Lípa je lékem nejen pro tělo, ale i duši. V období podzimu si poradí s nachlazením, změnou nálad, ale také i se suchou, citlivou a začervenalou pletí.5bbb148fb22f8obrazek.pngMy jsme její léčivé účinky vyzkoušely nejen v redakci, ale také daly možnost otestovat našim čtenářkám. Jak hodnotí balíček?

Balíček obsahoval:

  • Velejemný sprchový & koupelový gel s lípou a mandlovým olejem         
  • Ideální regenerační krém na ruce s lípou, mandlovým olejem a panthenolem   
  • Výjimečný ochranný pleťový balzám s lípou, meruňkovým olejem a panthenolem

5bbb14bdb6618obrazek.pngAneta M.

Výrobky v balíčku jsou úžasné. Jako první mě zaujala nádherná, jemně sladká vůně lípyKrém na ruce má spíše lehčí, vodovou konzistenci a snadno se vstřebává, to je přesně to, co mám ráda. Ochranný krém na pleť je naopak docela hutný a mastnější, takže bude skvěle chránit při výkyvech počasí, hlavně ráno když je chladno. Sprchový gel je klasický, ale má krásné balení a dobře se dávkuje. Za mě velká spokojenost.

5bbb14d50761dobrazek.pngDarina K.

Krém na ruce
- super jemná konzistence, stačí vážně malinko, asi tak jako kulička hrášku a krásně se rozetře po rukách. Nyní jsem sice na rodičovské dovolené, ale kdybych byla v práci, moc by se mi krém hodil na vysušené ruce od papíru. A nebyl by jen na měsíc, ale vydržel by i déle, vzhledem k tomu, jak málo krému je zapotřebí.

Pleťový balzám na obličej - báječná záležitost. Taktéž stačí malé množství k rozetření po celém obličeji. Flakonek má pumpičku, takže stačí opravdu jen jednou zmáčknout a stačí to. Byla jsem poprvé trochu „nenažraná“ a zmáčkla 2x a pak jsem nevěděla, co s krémem mám udělat, co vše ještě namazat :-). Mám suchou pokožku na obličeji kolem nosu a na kořeni nosu a myslím, že to krásně promazal a uklidnil.

Sprchový gel - tak u něj trochu s chválou zaostávám, neboť se mi zdálo, že po použití kůže trochu drhla, nebyla taková jemná jako po ostatních sprchových gelech, ale možná to bylo i tím, že jsem si dala málo či hodně gelu.

Každopádně všechny přípravky krásně voní a jsem moc ráda, že jsem tento zajímavý balíček mohla otestovat!
5bbb151c07890obrazek.png

5bbb14dcc8e9eobrazek.pngJosef K.

Jsem rád, že jsem mohl testovat novou limitovanou kolekci Lípa od značky Manufaktura.

Ideální regenerační krém na ruce s lípou, mandlovým olejem a panthenolem - je velice příjemný, nevytváří na rukách mastný film a krásně voní. Ruce po něm jsou jemné a krásně provoněné.

Velejemný sprchový & koupelový gel s lípou a mandlovým olejem - je příjemný, hodně intenzivně pění. Pokožka po něm je jemná, svěží a krásně provoněná.

Výjimečný ochranný pleťový balzám s lípou, meruňkovým olejem a panthenolem - pro moji sušší pleť je ideální v těchto dnech, kdy jsou střídavé teploty. Příjemně chrání moji pleť, která zůstává vláčná a dostatečně hydratovaná.

5bbb14e4856b3obrazek.pngLída N.

Velice děkuji za krásně zabalený testovací balíček Manufaktura. V organizovaném sáčku byly tři výrobky. Jednotlivé produkty mají líbivé balení.

Krém na ruce se příjemně roztírá, do mojí pokožky se nevsákne úplně, ale nezanechává pocit mastných rukou, jako mívám u některých krémů.

Sprchový gel dobře pění, pokožku pěkně „lipově“ provoní. Vůně kosmetiky je opravdu pěkná, zejména ráno příjemně povzbudí.

Posledním z produktů je ochranný pleťový balzám. Doporučuje se na suchou pokožku, a jelikož je ta moje velmi suchá, je pro mě ideální. Hned po nanesení pleť přestala být napnutá.
Jediné mínus vidím v parfemaci, vůně není tak opojně lipová, jako u krému na ruce a u sprchového gelu. I když to není možná na škodu, je pravda, že parfémované pleťové produkty nedělají mé kůži dobrou službu.

Kosmetiku mohu doporučit.

5bbb14ec044e2obrazek.pngFrantiška D.

Chtěla bych moc poděkovat redakci, že mě vybrala na testování tohoto úžasného balíčku. Nejen, že jsou produkty krásné napohled, ale krásně působí na vysušenou pokožku, na kterou je tato kosmetika určena.

Všechny produkty jsou skvělé, ale nejvíce mě zaujal ochranný pleťový balzám, který mojí pleť nádherně zhydratoval. Už vím, jaký kosmetický produkt bude můj nejoblíbenější pro letošní podzim. :-)

Více informací o produktech naleznete zde. 

5bbb14a5aeb53obrazek.png
Přečtěte si také: 

Reklama