Chcete zhubnout, nízkou váhu si udržet a přitom drasticky neměnit svůj životní styl? Ke štíhlé linii vám pomohou nízkokalorické bílkovinové pokrmy. Novinkou je program na hubnutí Diet+. Nabízí širokou paletu originálních nízkokalorických jídel s vysokým obsahem bílkovin. Účinnost programu Diet+ potvrdil výzkum Institutu klinické a experimentální medicíny.

 

Zatímco dříve byla určitá „oplácanost“ vnímána pozitivně jako důkaz blahobytu a dostatku, dnes je trend jiný. Obezita se stala doslova strašákem moderní doby. Je druhou nejčastější příčinou úmrtí v zemích Evropy. Důvodem jsou zdravotní rizika spojená s nadváhou, jako kardiovaskulární nemoci, cukrovka 2. typu či potíže se zády a přetěžovanými klouby.

Co se dá s nadváhou dělat? Existuje mnoho moderních a zaručených „diet“, jak se nevítaných kilogramů zbavit. Mnozí z vás už jistě vyzkoušeli různé koktejly nebo polévky apod. Po určité době konzumace těchto pokrmů se však dostaví touha změnit „kosmonautickou stravu“ za normální jídlo.

„Diet+ se od nízkokalorických pokrmů odlišuje formou i složením. Důležité je, že se jedná o hotová teplá jídla ve formě těstovin a těstovinové rýže s chutnými omáčkami s kuřecím nebo sójovým masem. S přípravou tedy nemáte žádnou práci. Rozhodující je však jejich složení. Část sacharidů a tuků je zde nahrazena bílkovinami, které jsou dodány ze sóji, mléka a masa. Bílkoviny mají nejlepší schopnost na dlouhou dobu zasytit a zabránit pocitům hladu. Nízký příjem kalorií přitom tělo donutí čerpat energii z vlastních tukových zásob, aniž by ubylo svalové tkáně,“ uvádí PhDr. Iva Málková, zakladatelka společnosti Stop obezitě.

Diet+ je určený také pro ty, kteří se chtějí stravovat zdravě a přitom výrazně neměnit svůj životní styl. Hotové jídlo ve vaničce nahradí jedno denní jídlo při časovém stresu, na cestách a podobně. Diet+ má proto ambice v oblasti zdravého životního stylu: „Spotřebitelům a pacientům nabízíme nejen osvědčený program na hubnutí, ale také doporučení ke zdravému stravování a životnímu stylu,“ uvádí marketingová a obchodní ředitelka Diet+ Ing. Michaela Hapáková.

 

 

Význam Diet+ v prevenci civilizačních chorob souvisejících s obezitou potvrdil výzkum pražského IKEM: „Po šesti týdnech byly výsledky programu Diet+ až překvapivé. Program Diet+ umožnil snížit tělesnou hmotnost v průměru o 2 kg za 2 týdny, ale také došlo k snížení hladiny celkového i tzv. špatného, velmi nebezpečného LDL cholesterolu,“ hodnotí výsledky studie Mgr. Suchánek z Centra výzkumu chorob srdce a cév pražského IKEM.

 

Produkty Diet+ zakoupíte v lékárně. Bližší informace najdete na www.dietplus.cz.

 

O balíčky s produkty Diet+ můžete také soutěžit! Soutěž probíhá ZDE:  

Reklama