Žehlení je činnost, kterou za nás neudělá žádný pomocník. Nemůžeme prádlo někam nasypat, do nějakého přístroje, který nám za určitý čas prádlo zpracuje, jako třeba za nás vypere pračka, sušička vysuší, myčka umyje nádobí… žehlení je stále o tom, že si vezmeme do ruky žehličku a žehlíme.

Ano, jsou ale na trhu žehličky, které žehlí lépe a snadněji než ty druhé. Je tedy na nás, jakou pomocnici – žehličku si pro žehlení vybereme, aby nám práce šla lehčeji od ruky.

zehleni

K žehlení zaujímá mnoho z nás různé postoje. Pro někoho je to činnost, u které se dá sledovat třeba televize, a v zásadě je oblíbená. Najdou se ženy, které žehlení přímo milují a nedovedou si představit kousek vypraného prádla bez přejetí žehličky. Také se najdou hospodyňky, které žehlí i ponožky nebo spodní prádlo. Ano, je pak krásně složené, urovnané, svítí čistotou a péčí. Jenže toho času, který musíme strávit ve stoje u žehlicího prkna! Jsou ale také ženy, které žehlení nesnáší, u žehlení trpí a jsou rády, že to mají za sebou. Pak jsou samozřejmě i ty z nás, co nežehlí vůbec. Naučí se mnoho zajímavých fíglů, při kterých prádlo „vyvěsí“ tak, že se zmačká minimálně, a žehlit se tudíž nemusí. Jenže - jak pak nosit třeba takové košile do obleku…

Zapojte se do diskuse a získejte dárek v podobě žehličky Braun TS 765 A, z které budete nadšené! Více ZDE.

Braun

Na jaká témata chceme s vámi diskutovat?

  • Jaké jsou vaše tipy pro snadné žehlení?
  • Co se vám osvědčilo, jaké vychytávky poradíte ostatním?
  • Jak si poradíte s žehlením komplikovaných oděvů (sklady, límce, manžety, prostory okolo zipů, záhyby, pogumované obrázky, umělé tkaniny…?
  • Vznikají vám při žehlení lesklá místa na oděvu? Jak na ně?
  • Žehlíte přes jinou látku (hadřík, kapesník…)?
  • Využíváte napařovacích funkcí žehličky – kdy ano a kdy ne?
  • Co důležitého by měla umět dobrá žehlička?
  • Bez jakých funkcí žehličky byste se dneska již neobešla?
  • Chtěla byste novou žehličku? Jakou?

Žehlení bez žehličky nejde! Máme pro vás tip na skvělou žehličku od značky Braun! Tuto žehličku Braun TS 765 A můžete získat od redakce za váš nápad, příspěvek v této diskusi!

Čtěte články:

 Jakou žehličku můžete získat? Více najdete na TÉTO stránce.

 Podívejte se na propagační video, kde se vám představí v celé své kráse, stačí spustit!

Reklama