Kůže je důležitou částí našeho těla, kde zaujímá největší plochu. I proto je důležité, abychom se o ni starali, vždyť kůže tvoří ochrannou bariéru proti všem vlivům z okolního prostředí. Důležitá je mimo jiné dostatečná hydratace pleti - a od toho je tady kosmetika DOLIVA.

Pokud tělu nedodáme dostatečné množství vody, pokožka může popraskat a vysychat, což hrozí ve zvýšené míře právě v zimním období, kdy pobýváme v různých teplotách a často se pohybujeme v mrazu. V tomto období naší pokožce pomůže používání kosmetických přípravků, které pleti dodají vlhkost, osvěžení a energii.

doliva

Co je dobré?

Dobrou volbou pro pleť v zimě jsou výrobky firmy Doliva. Jejich základní složkou je panenský olivový olej, lisovaný za studena, který má na strukturu pokožky pozitivní vliv, vyhlazuje ji a dodává potřebnou hydrataci. Dalšími složkami výrobků Doliva je třeba urea a Hyaluronát sodný, které pokožce pomáhají udržovat vlhkost, dále se používá olej babassu, katrán etiopský, slunečnicový olej, panthenol či různé vitaminy.

Dopřejte si vánoční kazety

Hledáte ideální péči o vaši suchou a citlivou pleť? Vyzkoušejte Doliva Olivový krém na obličej (25+ let). Obsahuje přírodní mandlový a avokádový olej a olej z pšeničných klíčků, které dodají vaší pleti zářivý vzhled.

Máte velmi suchou pleť a vyzkoušela jste již na její ochranu bez úspěchu řadu krémů? Vsaďte na sílu olivového oleje a vyzkoušejte Doliva Olivový intenzivní krém (30+ let). Vaši pleť ochrání před ztrátou vlhkosti a zároveň podporuje regeneraci buněk.

Chcete, aby vaše pleť byla pořád stejně pružná a krásná, jako když vám bylo dvacet? Zkuste Doliva Intenzivní krém exklusiv (45+ let) s olivovým olejem, vitaminem A a cennými izoflavony. Zmírňuje vrásky, podporuje vlastní regenerační schopnost pokožky, posiluje její pružnost a zpevňuje kontury pleti a krku.

DOLIVA DÁRKOVÁ KAZETA OBLIČEJOVÝ KRÉM - 249 Kč

  • 1x Doliva Olivový krém na obličej 50 ml
  • 1x JAKO DÁREK ZDARMA
  • Doliva krém na ruce 100 ml
  • NAVÍC v luxusním dárkovém balení

doliva

DOLIVA DÁRKOVÁ KAZETA INTENZIVNÍ KRÉM - 269 Kč

  • 1x Doliva Olivový intenzivní krém 50 ml
  • 1x JAKO DÁREK ZDARMA
  • Doliva krém na ruce 100 ml
  • NAVÍC v luxusním dárkovém balení

doli

Reklama