Stres v práci, vymýšlení a shánění dárků pro široké příbuzenstvo a navrch ještě nachlazení z podzimních plískanic. Jestli vaše dny vypadají nějak takhle, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Vyhraďte si čas pro sebe, zamkněte se v koupelně a dopřejte si horkou a voňavou koupel s přírodními koupelovými oleji a solemi Kneipp.
5bf7f2e022adeobrazek.jpg

Jak si připravit dokonalou koupel?

Jen si představte tu relaxaci, když si po náročném dni napustíte vanu až po okraj a přihodíte pár zrnek koupelové soli, případně kápnete trochu oleje. Krásně si zregenerujete tělo i mysl a necháte odplavit veškerý stres a vyčerpání.

Jak na ideální koupel?

  • Do vany si napusťte vodu. Dbejte přitom na to, aby vám její teplota byla příjemná a vydržela jste v ní několik desítek minut odpočívat. Ideálně by měla mít 37-39 °C.
  • Přidejte do vody jeden uzávěr oleje do koupele Levandulové snění, který vás v myšlenkách přenese do slunné Provence. Navíc je čistě přírodní, bez konzervantů, parafínů, silikonů a minerálních olejů.
  • O svou oázu s vůní jižní Francie ale nepřijdete ani v případě, že dáváte přednost spíš koupelovým solím. Díky soli Levandulové snění si budete připadat jako uprostřed fialově kvetoucích polí.

Pokud si regeneraci spojujete spíš s vůní meduňky a citronové trávy, sáhněte po soli do koupele Dokonalý odpočinek.
5bf7f2fbc3cc7obrazek.jpg

Nespěchejte a užijte si relaxaci

  • Pusťte si oblíbenou hudbu a vezměte do ruky pěkný časopis nebo rozečtenou knihu. Ponořte se do vody tak, abyste měla pod hladinou co největší část těla. Nikam nespěchejte.
  • Abyste se dokonale uvolnila a odreagovala, dopřejte si aspoň 20 minut v lázni.
  • Vaše lázeň by ale neměla trvat déle než půl hodiny. Voda pak začne chladnout, a navíc byste si příliš rozmáčela pokožku.

5bf7f30960006obrazek.jpgPo koupeli se zabalte do suchého, čistého ručníku nebo prostěradla, a ještě dvacet minut v klidu relaxujte – třeba na pohovce.

TIP: Máte ve svém okolí někoho, kdo by potřeboval relaxační koupel jako sůl? Můžete ho popostrčit třeba tím, že mu pod stromeček nadělíte dárkovou sadu olejů do koupele Kneipp.

Na výběr máte z kolekce 3 olejů (Mandlový olej, Antistres a Hluboké uvolnění), nebo 6 olejů (navíc ještě Dokonalý odpočinek, Tajemství krásy a Staré dobré časy). Darovat můžete i dárkový balíček solí do koupele pro děti, který vykouzlí koupel ve 4 barvách.

Je vám po koupeli lépe? Ponořte se do světa přírodní kosmetiky a aromaterapeutických vůní na webu www.kneipp.cz a zjistěte, jak vám voda ve spojení se správnou kosmetikou pomůže od každodenních stresů.
5bf7f32ddfb5bobrazek.jpg