Už od 18 let bojuji s celulitidou. Pravidelně cvičím, snažím se jíst zdravě a jednou za měsíc chodím na lymfodrenáž. Ráda bych účinek lymfodrenáže podpořila nějakým vhodným krémem. Poradíte mi? 
Kateřina M., 35 let

Anticelulitické krémy  jsou vhodným doplňkem v péči o kůži postiženou celulitidou. Z vlastní praxe mám dobré zkušenosti s kombinací Anew Clinical TriLaser krému, který si klientky aplikují lehkou masáží do problematických partií kůže 2x denně a lymfatické masáže,“ doporučuje dr. Marie Finsterlová z Centra lékařské kosmetiky v Čáslavi. “ Krém spolu s lymfatickou masáží zlepší prokrvení problematických partií, kůže je lépe hydratována a působením ovocných výtažků může zlepšit pevnost kůže. Podle stadia celulitidy pak nosí klientky přes den i v noci vhodné anticelulitické prádlo.”

TriLaser kombinuje různé způsoby boje proti celulitidě. Účinné složky krému podporují mikrocirkulaci v oblastech postižených celulitidou a zároveň stimulují  tvorbu kolagenu a elastinu pro lepší pružnost pokožky. K vylepšení tonusu pokožky a boji s pokročilou celulitidou napomáhá technologie inspirovaná infra-červenou terapií.
Dvanáctitýdenní klinická studie prokázala úbytek celulitidy u 89 % žen, které používaly nový TriLaser Anew Clinical. Výsledky průzkumu ukázaly, že při pravidelném používání TriLaseru se zpevňuje, vyhlazuje a posiluje pokožka oblastí postižené celulitidou.

Korektor celulitidy Trilaser Anew Clinical
Obsah: 150 ml
Stálá cena: 649 Kč

Více najdete na  http://www.avoncosmetics.cz/


 

 

Reklama