Možná jste to zažili na vlastní kůži. Přijdete do oční optiky s představou, kolik peněz zhruba můžete za brýle utratit. Zkoušíte a vybíráte si obroučky za různé ceny, ale pořád počítáte a nejste si jisti tím, kolik budou stát ještě dioptrické čočky. Ve finále pak za celé brýle zaplatíte mnohdy daleko větší sumu peněz, než jste původně zamýšleli.

Právě tomuto nepříjemnému překvapení pro zákazníky se snaží předejít v prodejnách GrandOptical. V celé síti prodejen nyní probíhá zajímavá akce, která umožňuje zakoupit si brýlové obroučky včetně dioptrických čoček za cenu, kterou uvidíte přímo na obroučkách.

grand optical

Vyzkoušeli jsme, jak to funguje

Tato nabídka se vztahuje údajně na téměř 75 % sortimentu. Ověřili jsme si, že výběr je opravdu široký. Na panelech v prodejnách jsou vystaveny obroučky označené cenami, které zahrnují i brýlové čočky. Stačí si tedy jen vybrat obroučky a zvolit počet dioptrií. Brýlové čočky vám budou do vybraných obrouček zasazeny podle individuálních potřeb vašich očí. Pokud si nejste jisti, kolik dioptrií potřebujete, můžete využít možnost nechat si ZDARMA změřit zrak zkušenými optometristy přímo na prodejně. A to vše bez nutnosti objednání.

Nezaměňovat se supermarkety

grand opticalAkce snad může zdánlivě připomínat prodej hotových brýlí v supermarketu. Ale to je opravdu velmi vzdálené přirovnání. V supermarketech máte totiž velmi omezený výběr obrouček a dioptrické čočky rozhodně nejsou šité na míru vašim očím. Používáním takových brýlí si podle odborníků z GrandOptical zaděláváte na možné problémy nebo poškození svého zraku. Kvalita brýlových obrouček je v GrandOptical v porovnání se supermarkety nesrovnatelná a s výběrem správných dioptrických čoček nám pomohli skuteční odborníci. A připraví je přesně podle vašich potřeb.

Můžeme si vybrat i nadstandard

Základní nabídka kompletních brýlí zahrnuje zvýšený standard v podobě tvrzených brýlových čoček s antireflexní úpravou. Pokud tedy máte do 2 dioptrií a netrpíte vážnější oční vadou, nemusíte utratit ani o korunu navíc, než je uvedeno na cenovce. Nové brýle vás tak mohou vyjít i na pouhých 1990 Kč, ale vybrat si můžete i v cenových kategoriích 2790, 3390 a 4290 Kč. My jsme si do našich nových brýlí vybrali tenčené čočky, za což jsme si připlatili 990 Kč. Nebylo to pro nás žádné překvapení, protože jsme se o tom dozvěděli nejen od personálu na prodejně, ale také z informačního letáku. V něm jsme se dočetli, že si můžeme připlatit i za samozabarvovací čočky (+2990 Kč k ceně na visačce) nebo za základní multifokální čočky (+2690 Kč).

Raději si pospěšte

Ačkoliv tato nabídka platí do 11. dubna 2012 a výběr obrouček je velmi pestrý, doporučujeme návštěvu některé z prodejen GrandOptical neodkládat. Přeci jen, ty nejhezčí modely mizí jako první. Kompletní seznam prodejen najdete na www.grandoptical.cz.grand optical

Reklama