Překrásný slunečný den,

snad ještě krásnější na něm je, že se těším na dovolenou, že mi krásně uschne prádlo a bude voňavé a že jsem nafotila krásné fotografie.

Jsou sice dny, kdy jsme s manželem na sebe poškorpení, ale naším denním rituálem je, že jak se probudím tak se zadečkem vnutím manželovi do náruče,který každý ráno zabrumlá:"Tak pojď skřítečku", omotá kolem mě
svoje ruce, takže jsem jako prďolka schoulenej a tak ještě pospinkáme (asi 10minut než ho začnou brnět přeleželé ruce.) Pak dostanu pusu do vlásků a popřejeme si dobré ráno a dáme pusu. Pak v pracovní den udělám snídani, o víkendech manžel, dáme kafíčko. Já mu každý den zopakuju, aby na sebe dával pozor na motorce, jestli má klíče, mobil a doklady.Dáme pusinu a jde.

Jak z filmu 50x a stále poprvé :-) Teď když nad tím přemýšlím tak je to skoro legrační, ale fakt to takto probíhá každé ráno. Jestli už jsme si zvykli nebo je v tom rituál, aby se ráno vydařilo..kdo ví?

Další rituál je před dovolenou, sepíšu seznam, co s sebou.Obvykle máme věci, co nepotřebujeme a co by se šiklo obvykle leží doma. Zásadou je moc se netěšit...jak se člověk moc těší tak se něco pokazí. Čehož se bojím teď, protože u nás je dovča celkem vzácná a já se těším neskutečně moc a nejraději bych už balila. Alespoň třikrát zkontrolovat spotřebiče. Zajistit králíky, se kterými se válím po zemi a domlouvám jim,aby na mou sestru byli hodní. Pak dostanu průjmík, ten je naprosto rituální, nejlépe 5 minut před odjezdem busu. A nakonec vyrazíme :-)

 
--
S pozdravem,
Eliana


Milá moja Eliana,

toto mi niekoho pripomína :-) . Ten "průjmík" u nás dostáva manžel. 

Krásny dníček :-)

 

 

Reklama