Ta zima je ale dlouhá. Také se již těšíte na první sluneční paprsky, ptačí zpěv a rozkvetlé stromy? Nemůžete se dočkat, až shodíte zimní kabáty a bundy a jen tak nalehko vyrazíte do ulic či někam do přírody? Není divu. Zima je pro náš organismus pořádnou zatěžkávací zkouškou. Dny jsou krátké, sychravo a lezavo, mrzne až praští.

A i při tomto nepříznivém počasí musí každá žena fungovat na sto procent. Pracovní ani domácí povinnosti žádné ženě nikdo neodpáře, a tak je na místě udělat také něco pro sebe. Pookřát, zrelaxovat (zvláštní výraz, pokuste se to více „počeštit“) svou unavenou mysl i tělo a alespoň na chvilku zapomenout na všechen stres, který provází naše životy.

Takovou pěknou chvilku si můžete připravit velmi jednoduše – doma, ve své vaně. Společníkem vám mohou být lazebníci z řady Palmolive Thermal Spa. S jejich vydatnou pomocí se budete po koupeli cítit jako znovuzrozená, nabitá energií a hlavně odpočatá.

A že výrobci kosmetiky Palmolive vědí, co udělá každé ženě dobře, je více než jasné. Jejich přípravky jsou nejen zklidňující a pečující, ale také voňavé.

Nová řada výrobků Palmolive Thermal Spa obsahuje sprchové gely a pěny do koupele, které jsou již na pohled velmi svěží a mají jemnou, delikátní vůni. Transparentní balení navíc dodává všem produktům nádech luxusu. Díky jejich jedinečnému složení se vám dostane podobné péče jako v termálních lázních.

Posuďte sami, vybírejte a užívejte si jako v lázních!

Palmolive Thermal Spa Hydrating (hydratační), v provedení sprchový gel a pěna do koupele, jsou obohaceny o výtažky z termálních minerálů, hydratační zásobníčky a extrakty z řas pro jemnou, hydratovanou pokožku.

Masážní sprchový gel Palmolive Thermal Spa Massage obsahuje termální minerály a masážní mikrogranule, které poskytují pokožce jemný peeling. Bílý jíl stimulující krevní oběh umožňuje lepší pronikání aktivních složek do horních vrstev pokožky. Pokožka je po použití gelu hebká, vláčná a plná vitality.

Očisťující pěna do koupele Palmolive Thermal Spa Purifying je obohacena o mořskou sůl a výtažky z termálních minerálů, revitalizuje a čistí pokožku a zanechává ji jemnou a zářící.

 

Pro čtenářky Ženy–in je nyní připravena i soutěž, ve které mohou sadu koupelové kosmetiky Palmolive Thermal Spa vyhrát. Cesta k luxusní koupeli je jednoduchá. Klikněte na soutěž ZDE a zodpovězte naši otázku. A kdo ví, třeba budete mít štěstí a budete patřit mezi 10 vylosovaných, které si večer, hezky v klidu a pohodě, napustí vanu a...

 

Reklama