Nicméně do jisté míry projevy pomerančové kůže i strií můžeme v dnešní moderní době výrazně ovlivnit například speciálními masážemi, lasery nebo kosmetickými přípravkami. Podívejme se na zoubek jednomu takovému výjimečnému kosmetickému produktu, který umí zlepšit strukturu pokožky za pouhých 28 dní.

s1.jpg

Zeštíhlení 2v1 aneb příprava na léto

Unikátní sérum  od české značky Manufaktura pro redukci celulitidy zpevňuje, zeštíhluje a účinně bojuje proti striím. Při pravidelném používání snižuje výskyt pomerančové kůže až o 39,5 % a redukuje objem stehen až o 1 cm

Kouzlo z přírody…

Zeštíhlující sérum na celulitidu a strie Manufaktura obsahuje účinnou přírodní látka PROVISLIMTM, která byla oceněna na světové výstavě v Miláně. Zlepšuje elasticitu kůže, podporuje odbourávání tuku a snižuje jeho ukládání. Klinické testy prokázaly, že při pravidelném používání přípravku s obsahem PROVISLIM komplexu po dobu 2 měsíců 2x denně došlo k snížení efektu „pomerančové kůže“ až o 39,5 %, k redukci objemu stehen až o 1 cm a ke zlepšení elasticity pokožky až o 48 %.

Další aktivní látkou je STRIOVERTM, která minimalizuje vzhled strií za pouhých 28 dní. Regeneruje, zesiluje a strukturuje pokožku, a proto je skvělou prevencí vzniku nových strií.

s2.jpg

Co dalšího sérum nabízí?

Olej z pupečníku asijského napomáhá hojení ran a pružnosti cévních stěn, což přispívá k integritě pojivové tkáně. Obsažený kofein podporuje tvorbu nových kožních buněk, snižuje viditelnost jizev, stimuluje tvorbu kolagenu a celkově zlepšuje stav pleti. Napomáhá také podporovat činnost oběhového systému. Hroznový olej, extrakt a výtažky z vína regenerují, hydratují, omlazují, zlepšují elasticitu pokožky a napomáhají v boji proti celulitidě.

s3.jpg

Opravdu funguje

Recenze od zákaznic:

Bára - 14. 1. 2022
624ac6d27f75eobrazek.pngSérum z Manufaktury jsem objevila úplnou náhodou a jsem ráda, že se stalo! Výsledky vidím po 3 týdnech používání. Pokožka je pevnější, strie mnohem méně viditelné a i s celulitidou to vypadá na dobré cestě. Budu pokračovat i s dalším balením. Děkuji za výrobek, který funguje!

Zdeňka - 30. 1. 2022
624ac6e424b6cobrazek.pngZdá se, že se jizvičky po vypotřebování balení zlepšují. Určitě koupím znovu.

Eliška - 8. 2. 2022
624ac6e88ad5bobrazek.pngPoužívám pravidelně a mohu jen doporučit. Pokožka je hebká a znatelně pevnější. U nového séra též oceňuji jeho strukturu, rychleji se vstřebá, krásně voní a nezanechává ulepený pocit, jako u předcházejícího gelu.

Za měsíc ve formě

Přesvědčily Vás reálné recenze spokojených zákaznic? Zkuste měsíční kúru s tímto zeštíhlujícím sérem i Vy.

Více na Manufaktura.cz.

 624ac69f5dc88obrazek.png

Reklama