Ačkoliv je stav a kvalita pleti ovlivněna mnoha faktory, vroubek času se dříve nebo později začne projevovat na každém obličeji. Kromě správného životního stylu, dostatečného příjmu tekutin (a také kvalitního genofondu) si můžeme od prvních vrásek pomoci kvalitní péčí, která procesy stárnutí výrazně zpomalí. Přímo na první vrásky jsou ušity protivráskové přípravky péče o pleť Marionnaud Skin Care. Kromě příjemné konzistence a jemné vůně navíc tato kosmetika nezatíží naši pleť chemickými látkami, neobsahuje totiž žádné parabeny, ropné produkty či alergeny. Z čeho můžeme vybírat?

marionnaudDenní krém proti prvním vráskám Marionnaud- hedvábný a lehce roztíratelný krém určený pro ženy 30+ má trojí účinek: dlouhodobě hydratuje, zajišťuje prevenci a chrání před prvními známkami stárnutí pokožky. Pleť je po ošetření pevnější, získává zpět svou svěžest a jas. Krém je vhodný pro normální a suchou pokožku a díky obsahu oleje z rýžových otrub chrání pleť před napětím, zatímco provitamin B5 zvyšuje pružnost pokožky. Cena 50 ml - 599 Kč.

marionnaudNoční krém proti prvním vráskám Marionnaud- bohatý krém pro suchou a normální pokožku nabízí pleti trojí účinek: Vyživuje pleť, chrání jí před prvními známkami stárnutí a umožňuje regeneraci pokožky během spánku. Krém obsahuje olej z rýžových otrub, vysoké koncentrace antioxidantů a vitamin E. Po probuzení je pleť svěží a pružná. Cena 50 ml - 599 Kč.

marionnaudOční krém proti prvním vráskám Marionnaud - hedvábný krém pro všechny typy pokožky zmírňuje napětí oblasti kolem očí, chrání před prvními marionnaudznámkami stárnutí pokožky a redukuje drobné vrásky i známky únavy. Olej z rýžových otrub zklidňuje pokožku a oči vypadají zářivěji. Cena 15 ml - 599 Kč.

Sérum proti prvním vráskám Marionnaud - jemná emulze pro všechny typy pleti se rychle vstřebává a zajistí pokožce potřebnou hydrataci, chrání ji před prvními známkami stárnutí a redukuje drobné vrásky i známky únavy. Vypíná korektury obličeje a tím redukuje první vrásky, obličej působí vyhlazeně, pleť je prozářená. Cena 30 ml - 599 Kč.