ptá se v rámci svého příspěvku naše čtenářka s nickem mirsimun. Koupila si boty, které byly v obchodě perfektní, ale doma ji začaly tlačit. Loučit se s nimi nechce, tak vás žádá o zkušenosti, jak boty trochu roztáhnout

Zdravím všechny, i já přidám moje zkušenosti s botami. Snažím se boty vybírat hlavně kvalitní a takové, které se budou hodit ke kalhotům i k sukni. Hlavně se snažím mít od každeho dvoje, dvoje kozačky, polobotky,lodičky, sportovní boty, dvoje sandály,jen bačkory mám jedny.

Nepreferuji vysoké podpatky ani nějaké výstřední boty. Za kvalitu jsem ochotná si připlatit. Nerada nosím gumáky, ale jelikož jsem vášnivá zahradnice, jejich nošení je takřka poviností. Boty mi musí ladit i k oblečení a naštěstí žadnou mánii ohledně bot nemám.

Moje kamrádka si koupí boty jen proto, že se jí líbí a hotovo. Má asi 50 párů bot, což je šílenost. A ani na to nemám. Jen mě udivuje, kolik stojí botky pro děti. Neteři jsem šla koupit botičky a jen se mi protočily panenky.  Nějakou zvláštní zkušenost či zážitek nemám, jen to, že jsem si asi před měsícem koupika v CCC krásné boty (viz foto), byla to láska na první pohled, vyzkoušel asi je a byly mi dobré. Ale jaké bylo moje překvapeni, když mi byly doma těsné a tlačily, tak říkám si, to je konec.

boty

Tak jsem je vycpala, dala tam háčky a čekám, ještě mi kámoška poradila chodit v nich v mokré ponožce, poradíte mi něco, dámy, jak je trochu roztáhnout. Nerada bych se s nimi loučila. Máme to trochu dál do obchodu, tak jsem je nejela měnit. Máme to z ruky, tak mě to štve.

mirsimun

Milá mirsimun, pokud jsou botky z pravé kůže, nebude problém je vytáhnout. Tedy pokud tlačí v šířce a ne v délce. Sice existují speciální spreje, ale píšete, že to máte do města z ruky, tak zkuste líh. Natřete jím boty v místech, kde jsou vám těsné a zkuste v nich chvilku chodit. Ale to funguje jen u kožených bot.

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a nové boty, milé ženy-in?

  • Už vám někdy daly nové boty zabrat? Tlačily nebo dřely? Udělaly vám puchýře, kuří oka, či mozoly?
  •  Poučila jste se?
  • Jak a podle čeho si boty vybíráte? Máte už zkušenosti a nikdy si nekoupíte boty, které nesedí stoprocentně?
  • Nebo dáte na radu prodavačku, že se boty poddají?
  • Máte nějaký ortopedický problém, (“ostruhy“, vybočený palec, zborcenou klenbu), ketrý vás omezuje při výběru bot?
  • Vlastníte boty, které nejsou zrovna pohodlné, a přesto je nosíte?
  • Napíšete nám nějakou příhodu o nepohodlných botách?

Podělte se s námi o své zkušenosti a názory a napište na adresu: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Za svůj příspěvek můžete získat novou řadu kosmetiky SOLUTION truly radiant od AVON. V tomto balíčku najdete tónovací hydratační krém, noční krém a krém na oční okolí.

ena

 

Reklama