Katka s Tomášem řeší nemilou situaci. Ta jim brání v tom, aby se k sobě zamilovaný pár mohl nastěhovat. Už nevědí, co si počít, ani jeden z nich se totiž nechce „problému“ zbavit.

Mladý pár je velkým milovníkem zvířat. Katka má čtyřletého perského kocourka a Tomáš dva urostlé buldoky. Na tom by nebylo nic divného, ale soužití zvířat, která se donedávna ještě neznala, se jeví jako obrovská potíž do budoucna. Dokonce taková, že vztah těchto lidí kvůli jejich mazlíčkům nemá nejspíš šanci.

dog

Tomáš bydlí ve velkém bytě s předzahrádkou, nabídl tak Katce, aby se s k němu společně s chlupáčem nastěhovala. Nastal den D a oba zamilovaní se těšili na první společnou noc pod jednou střechou. Ta ovšem nedopadla podle jejich představ. Už od samého začátku bylo jasné, že zvířata kamarádi rozhodně nebudou. Pár doufal, že si časem zvyknou, jenže se tak nestalo a Katka se musela s kocourem zase odstěhovat.

Nenechte si ujít dnešní článek, kde toto téma také řešíme:

cat

„Bylo to šílený. Tomášovi psi mého Alfréda nemohli absolutně vystát. Abych pravdu řekla, tak ani můj kocour nebyl nadšený. Vrčel, byl naježený, neustále byl na skříni a odmítal jít dolů. Když jsme zavřeli psy do ložnice, mohli se uštěkat a neustále skákali na dveře. Snažili jsme se je dát všechny k sobě, ale ani to neklaplo,“ líčí Kateřina. Zkoušeli to vydržet další měsíc, ale bylo to utrpení. Bavili se i o tom, co dál? Jenže ani jeden z nich nechce dát své zvíře pryč, samozřejmě. „Nebaví nás se scházet na střídačku u mě a u něj. Vážně nevím, jak to bude dál. Obávám se toho, že náš vztah budeme muset kvůli našim mazlíčkům ukončit. Nemá to totiž řešení, zdá se.“

Čtěte také:

Reklama