Džíny patří spíš k méně formálním kouskům oblečení, ale pokud je dress code přímo nevylučuje, můžete si je obléct i do společnosti. Předpokládám, že v nich nepůjdete do opery, nebo na koncert klasické hudby, ale proč v nich nevyrazit na večírek, vernisáž nebo dokonce na štědrovečerní večeři. Jen je potřeba je správně skombinovat a dodat jim špetku společenského lesku.

Začněte barvou. Jste-li správná „džínová holka“, určitě doma nemáte pouze jedny. Vyberte si tentokrát ty nejtmavší.  Tmavá barva vás nejen zeštíhlí, ale působí mnohem elegantněji. Netřeba připomínat, že by měly být bez děr, byť jsou stále v kurzu.
5a33ae34a602cobrazek.png

5a33ae405291fobrazek.pngCo si k nim obléknout?
Sněhově bílou, krásně vyžehlenou košilí určitě nic nezkazíte. Nikoho neurazí, ale také ani nenadchne, takže se porozhlédněte po něčem „blýskavějším“. A to jak v pravém smyslu slova, tak obrazně. Lesk saténu, flitrů a korálků na topu bude to pravé a připoutá zaslouženou pozornost k vaší tváři.
Skvělého dojmu dosáhnete i krajkou. Krajka svou jemností a ženskostí úžasně kontrastuje s „drsnou“ džínovinou a výsledek vypadá téměř vždy dobře. Záměrně píšu „téměř“, protože se můžete „seknout“ při výběru spodního prádla. Pozor také na prosvítající nahou kůži.
Samet a brokát patří mezi materiály, které navozují pocit luxusu. Samet je opět v módě a určitě ještě nějakou dobu bude, takže investice do sametového saka se vám zcela jistě vyplatí. Brokát je ještě noblesnější, ale na rozdíl od sametu, může působit až kýčovitě, takže pečlivě zvažte, co si z tohoto materiálu pořídíte. Spíš volte kabátek minimalistického střihu, než korzetový živůtek.

Doplňky dokážou celek ještě povýšit.
Lodičky na podpatku a jednoduché psaníčko z vás udělá královnu večírku a nikdo si ani nevšimne, že jste přišla v „obyčejných“ džínách.
5a33ae58eaaf8obrazek.png

Foto: Polyvore.com
Mohlo by se vám hodit:

Reklama