Všichni chceme stále vypadat dobře a zdraví a životní styl jsou stále více spojeny s fyzickou přitažlivostí. Krásu a pocit zdraví hledá každý z nás. Zdraví a krása jsou vždy nerozlučně spojeny s vyváženou stravou, ale stres a přetíženost dnešních dnů znamená, že věnujeme méně času vaření a správnému stravování.

Pokud jste se i vy rozhodli v novém roce shodit nějaké to kilo navíc, které vás trápí, a nebo jen chcete žít zdravěji, vyzkoušejte Program Wellness by Oriflame, který umožňuje rozvinout krásu zevnitř těla, respektuje přirozenou rovnováhu těla a podporuje jeho přirozené funkce.

Oriflame zkombinoval moudrost přírody s tím nejlepším z vědy, a nabízí tak unikátní a funkční doplňky výživy s měřitelnými výsledky, jejichž užívání je pro všechny zcela bezpečné.

NÁPOJE NATURAL BALANCE

natural

Kdo by nechtěl vypadat skvěle a dosáhnout ideální váhy?
Tohoto cíle můžeme dosáhnout cvičením a vyrovnanou stravou, většina z nás k tomu však v dnešním uspěchaném světě postrádá čas a energii.

Nápoj Natural Balance představuje ideální podpůrný prostředek ke zdravému shození kil, a navíc skvěle chutná.
Je praktický, bezpečný a prokazatelně účinný.

Vypijte nápoj 30 minut před hlavním denním jídlem a výsledky se dostaví okamžitě:

  • Zmírňuje pocity hladu a chuti na sladké
  • Budete méně jíst a zhubnete
  • Získáte více energie a lepší schopnost soustředit se

Výsledky můžete ještě podpořit užíváním nápoje před ostatními jídly během dne.

Nápoj Natural Balance je výsledkem více než osmiletého intenzivního švédského výzkumu pod vedením profesora Stig Steena.
Při pravidelném užívání nápoje Natural Balance k normální denní stravě dokládají studie výrazné zlepšení tělesného zdraví, vyrovnanou váhu a hladinu energie. Tělo je zásobováno základními živinami, které potřebuje k účinné obnově buněk udržujících po celý den stabilní hladinu cukru a inzulinu v krvi.

natural

Unikátní receptura Přírodního nápoje Natural Balance je založena na optimálně vyvážených přírodních ingrediencích:

  • Vaječné bílkoviny jsou získány speciálně tak, aby obsahovaly optimálně vyvážené hodnoty mastných kyselin Omega 3 a 6, stejně jako lidský mozek
  • Bílkoviny z hrášku jsou velmi bohaté a vhodné bílkoviny, označované jako maso zeleninové říše
  • Protein ze syrovátky (mléčný) je biologicky nejúčinnější ze všech bílkovin

Dále Přírodní nápoj Natural Balance obsahuje:

  • Tuk z vajec od slepic krmených speciální zdravou stravou; tukový obsah těchto vajec představuje 1 : 1 podíl Omegy 3 a 6, stejný, jako v lidském mozku.
  • Vlákninu, která pochází zejména z jablek, plodů šípku a cukrové řepy.
  • Sacharidy, které pocházejí z vajec, plodů šípku, jablek a mléčné syrovátky. Uvolňují se pomalu, aby pomohly zachovat stabilní hladinu cukru v krvi.

Udělejte i vy v novém roce krok správným směrem a vyzkoušejte Přírodní nápoje Natural Balance, budete se lépe cítit a lépe vypadat.


Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní doplňků stravy Wellness by Oriflame a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.

http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr

Reklama