Zázračné flavonoidy
5d440182c0016obrazek.png

Flavonoidy patří mezi nejsilnější přírodní antioxidanty, které jsou pro nás životně důležité, a které ale často přijímáme v nedostatečném množství. Jejich zásoba tedy není v našem těle nekonečná. Jakmile tělu dojdou jeho vlastní antioxidanty, ztrácí schopnost bránit se proti volným radikálům, které v buňkách vyvolávají oxidační stres. A právě ten se podílí na předčasném stárnutí organismu, podporuje vznik mnoha onemocnění a zkracuje délku života. Hraje roli při vzniku kardiovaskulárních onemocnění, Parkinsonovy a Alzheimerovy choroby či cukrovky 2. typu.

Je proto velice důležité tělo zásobit kvalitními antioxidanty. A proč tedy nesáhnout po těch tělu nejpřirozenějších a nejsilnějších – flavonoidech? Tyto přírodní látky se běžně vyskytují v rostlinách, kterým pomáhají právě s neutralizací volných radikálů. Pozitivní účinky flavonoidů můžeme využít i my. To věděli už naši předci, kteří je nejčastěji přijímali díky pravidelnému pití bylinných čajů. Vedle čajů se flavonoidy hojně vyskytují také v lesních plodech, vinných hroznech, citrusech, kakaových bobech, arašídech, petrželi nebo cibuli
5d4401ea3837bobrazek.png

Společnost Matuzalem přináší možnost využívat tyto pozitivní účinky flavonoidů. Jedinečná a chráněná technologie umožňuje výrobu unikátního komplexu flavonoidů z čaje, který je používán jako základní složka produktů Matuzalem a je doplněn vitaminy a dalšími látkami prospěšnými pro náš organismus.

Přípravky Matuzalem najdete ve dvou podobách, jejichž účinky se vzájemně doplňují.
5d4a82768b0eeobrazek.png

Doplňky stravyMatuzalem Kapsle a Kapky určené pro dospělé a Matuzalem Sirup vytvořený pro děti se společně dokážou postarat o celou rodinu. Pomáhají v ochraně buněk před oxidačním stresem, podporují metabolismus, kardiovaskulární a nervový systém, posilují imunitní systém a jeho správnou funkci.

Kosmetické přípravky Matuzalem Krém, Gel a Tělové mléko pečují o celé tělo. Chrání pokožku a zpomalují její stárnutí, předchází poškození kolagenových a elastinových vláken, zabraňují ztrátám vláčnosti, působí proti vysychání a tvorbě vrásek.

Produkty značky Matuzalem jsou vyráběny v České republice, jedná se výhradně o českou značku:

  • obsahují unikátní komplex flavonoidů, což jsou silné antioxidanty, které chrání naše buňky před škodlivými účinky volných radikálů
  • obsahují výtažky z čaje a vinných hroznů, které jsou doplněny o vitaminy a další prospěšné látky
  • jsou vyráběny výhradně jen z těch nejkvalitnějších surovin
  • jsou k dostání ve vybraných lékárnách a na e-shopu zde

Způsob použití je vnitřní i vnější – Matuzalem nabízí tři druhy kosmetických přípravků (Gel, Krém, Tělové mléko) a tři druhy doplňků stravy (Sirup, Kapky, Kapsle). Krabičky produktů mají jedinečný čistý design a jsou ručně vyráběny společností Gaven v Karlových Varech, každá je tak unikátem.
5d441c522daa2obrazek.png
 

Reklama