Na naší redakční akci se čtenářkami, kdy jsme cvičili jógu bylo naším tématem také snídaně. Zeptali jsme se účastnic a účastníků, jaké snídaně mají rádi a co nejčastěji si ke snídani připravují.

Co jsme se dozvěděli?

Barbora H.

Ovesné vločky, ovoce, jogurt nebo kefír. Ovesné kaše s rostlinným mlékem (chia semínka, ořechy, sušené ovoce). O víkendech lívance, vafle s ovocem, míchaná vejce s žitným chlebem.

Veronika P.

Snídám pravidelně. Nejčastěji vajíčka, zeleninu, žitný chléb. Občas i cereálie – zhruba jednou týdně. Moje maminka snídá již mnoho let BeBe Dobré ráno. Je na nich závislá. Střídá oříškové a kakaové.

Jirka F.

Převážně vajíčka, cereálie, ovoce.

Eva B.

Celozrnné pečivo, sýr, zelenina, ovesná nebo chia kaše. Také občas sušenky BeBe.

Lenka N.

Snídám cereálie s mlékem a banánem. BeBe jako svačinku.

Lucka B.

Snídám hned jak vstanu a nejraději mám BeBe kakaové mini s mlékem popř. s jogurtem. BeBe NaMěkko jen na cestách. Teď také zařazuji ovesné kaše a bílou kávu. Mám ráda pestrost.

Ivana D.

Čaj, ovesné kaše a pohankové kaše.

Klára T.

Nejraději mám snídaně na sladko, protože mě nejlépe nastartují. BeBe Dobré ráno si dávám často ke svačinám.

Jana B.

Snídaně ideálně od přítele, samé dobré a zdravé ingredience – vločky, ovoce, ořechy. Někdy vajíčka na x způsobů. Když nestíhám posnídat doma, v práci mám Manu. BeBe spíš jako svačinu.

Klára K.

Káva, vajíčka, čerstvý chléb, ale i cereálie, bílý jogurt a když mám po ruce ovoce, které si nakrájím do jogurtu, je to skvělé.

Redakční cvičení jógy jsme si krásně užili! Děkujeme značce Bebe Dobré ráno, která byla partnerem naší akce a připravila pro všechny krásné dárky –  jogamatky, podložky na cvičení a snídaňové balíčky s oblíbenými sušenkami Bebe Dobré ráno!

Podívejte se na zajímavá videa, ve kterých se možná najdete, jak ráno zvládáte snídani?


Naše články:

Reklama