Na naší redakční akci se čtenářkami, kdy jsme cvičili jógu bylo naším tématem také snídaně. Zeptali jsme se účastnic a účastníků, jaké snídaně mají rádi a co nejčastěji si ke snídani připravují.
5c76a3ea52b29obrazek.png

Co jsme se dozvěděli?

Barbora H.

Ovesné vločky, ovoce, jogurt nebo kefír. Ovesné kaše s rostlinným mlékem (chia semínka, ořechy, sušené ovoce). O víkendech lívance, vafle s ovocem, míchaná vejce s žitným chlebem.

Veronika P.

Snídám pravidelně. Nejčastěji vajíčka, zeleninu, žitný chléb. Občas i cereálie – zhruba jednou týdně. Moje maminka snídá již mnoho let BeBe Dobré ráno. Je na nich závislá. Střídá oříškové a kakaové.

Jirka F.

Převážně vajíčka, cereálie, ovoce.

Eva B.

Celozrnné pečivo, sýr, zelenina, ovesná nebo chia kaše. Také občas sušenky BeBe.

Lenka N.

Snídám cereálie s mlékem a banánem. BeBe jako svačinku.

Lucka B.

Snídám hned jak vstanu a nejraději mám BeBe kakaové mini s mlékem popř. s jogurtem. BeBe NaMěkko jen na cestách. Teď také zařazuji ovesné kaše a bílou kávu. Mám ráda pestrost.
5c76a417dc06fobrazek.png

Ivana D.

Čaj, ovesné kaše a pohankové kaše.

Klára T.

Nejraději mám snídaně na sladko, protože mě nejlépe nastartují. BeBe Dobré ráno si dávám často ke svačinám.

Jana B.

Snídaně ideálně od přítele, samé dobré a zdravé ingredience – vločky, ovoce, ořechy. Někdy vajíčka na x způsobů. Když nestíhám posnídat doma, v práci mám Manu. BeBe spíš jako svačinu.

Klára K.

Káva, vajíčka, čerstvý chléb, ale i cereálie, bílý jogurt a když mám po ruce ovoce, které si nakrájím do jogurtu, je to skvělé.
5c76a4300debfobrazek.png

Redakční cvičení jógy jsme si krásně užili! Děkujeme značce Bebe Dobré ráno, která byla partnerem naší akce a připravila pro všechny krásné dárky –  jogamatky, podložky na cvičení a snídaňové balíčky s oblíbenými sušenkami Bebe Dobré ráno!

Podívejte se na zajímavá videa, ve kterých se možná najdete, jak ráno zvládáte snídani?


Naše články:

Reklama