Zajímavou fotodokumentaci o prezidentu Zemanovi z pohledu malého Ondráška zaslala čtenářka Bleblemcy...

Viróza našeho prezidenta dopadla i na nejmenší. Pohleďte na snímky čtenářky Beblemcy.


Dobrý den,
 v minulém týdnu mě rozesmálo málo věcí a poslední dobou mi připadá, že mám důvodů ke smíchu stále míň.
Spíše tak nějak ironicky mě rozesmála viróza našeho pana prezidenta. Hodně jsme to doma probírali a několikrát jsme i sledovali ono inkriminované video s vrávoravým škobrtáním. Následně proběhla Facebookem tato fotografie s textem: „Po Havlově neonovém srdci se na Hradě chystá další umění. Světelný ukazatel sděluje světu aktuální hladinu virózy v krvi.“

(Fotku jsme kvůli právům nemohli uveřejnit, prosím čtenářku, aby ji když tak, pokud chce, nahrála do diskuze – pozn. red.)

 Včera si náš malý Ondrášek-Rarášek vzal z kuchyně pánev a odnesl si ji na svůj hrací koberec, kde se v ní rozhodl vařit. Jako plotna mu sloužil obrázek kruhového objezdu na koberci. Popadla jsem nenápadně foťák a šla ho šmírovat. Vím, že se nerad fotí a vždycky, když si mě všimne tak utíká rychle pryč. Jenomže i tentokrát mě odhalil a přestal vařit. Kupodivu, ale neprchal a namísto toho se začal stavět do zvláštních póz, které nikdy předtím nepředváděl. Udiveně jsem se ptala co a nebo kdo to má být a on mě s úplně vážnou tváří odpověděl, že Zeman. Ptala jsem se ho pro ujištění, jestli myslí pana prezidenta a on mi to za velkého přikyvování odsouhlasil: „Jo, jo pendident Zeman.“
Tak jsem ho vyfotila a posílám vám Ondrovu představu jak vypadá náš pan „pendident“ v jeho dětských očích.

zeman

zeman

zeman

Přeji všem veselý den,
Bleblemcy

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20.5.2013: Den plný smíchu

Tentokrát se vás neptám na konkrétní problém, který řešíte, milé čtenářky. Dokonce vám ani neudává přesnou formu, jak má váš příspěvek vypadat. Vymezme si akorát čas. Když se kouknete třeba na posledních sedm dní, co vás v něm nejvíc rozesmálo?

Posílejte mi...

  • … popisy komických situací, které jste prožily,
  • … vtipy,
  • … vlastnoručně vyfocené humorné snímky,
  • … odkazy na zábavná videa...

… prostě cokoli, co vám přišlo v minulém týdnu směšné. Doufám, že tato editace bude plná zábavy! Jednu z přispěvatelek odměním za příspěvek hrou Slovní labyrint od firmy Epline (více o hře zde: WORD, slovní labyrint je nová společenská hra pro celou rodinu). Příspěvky posílejte nejpozději 20.5.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu:

word

Reklama