Přemýšleli jste někdy o tom, jak by to asi vypadalo, kdyby vaše děti navrhly a zrealizovaly své představy o bydlení? Jak by asi vypadala kuchyň, která odpovídá jejich požadavkům? Měla by čokoládovou fontánu? Byl by v koupelně tobogán a v obýváku opravdické kino? Možná.  

S pomocí vašich malých architektů tomu chceme přijít na kloub. Líbí se jim, jak bydlí? Vadí jim něco? Není třeba doma nějak málo plyšáků??? 

pokoj

Dětské kresby nám toho řeknou mnoho, kolikrát více, než si myslíme. Pokud si váš potomek věří s pastelkou v ruce a měl by chuť sdělit světu, jak to má všechno správně vypadat bez ohledu na názor dospělých, přihlašte hodo naší soutěže. Zatím zůstaneme při zemi a dáme mu prostor „jen“ v mezích vlastního pokoje. Za úkol bude mít nakreslit, jak by měl vypadat dětský pokojíček, kdyby si ho mohl sám navrhnout a vymyslet, a to bez jakéhokoliv omezení. 

Soutěž spouštíme společně s naším partnerem, Českomoravskou stavební spořitelnou, jejíž velkou část produktů a služeb tvoří právě ty pro děti. Ty je sice využijí až v dospělosti, ale už teď mají jistě jasnou představu o tom, jaké bydlení je nejlepší. A to je přesně to, co chceme vědět.  

A ne zadarmo! Za obrázek, který naše porota vyhodnotí jako nejlepší, můžete vyhrát poukaz od ČMSS na 50 000 Kč na renovaci či vybavení dětského pokoje podle vašeho (nebo potomkova) výběru. A to není marné, co říkáte? Kromě toho se náš bytový architekt pokusí podle vítězného návrhu (a samozřejmě s pomocí vítězného architekta) ztvárnit pomocí profesionální 3D vizualizace jeho reálnou podobu. Ceny si můžete prohlédnout ZDE  

To ovšem není vše, v naší galerii můžete vybírat a hlasovat i vy. Jedenadvacet obrázků s největším počtem hlasů pak vyhraje krásné věcné ceny. Šanci na hlavní výhru má úplně každý obrázek, který pomocí jednoduchého formuláře nahrajete do naší galerie ZDE, a to od 2. 5. do 31. 5. 2017.

Úplné znění pravidel najdete na stránkách soutěže ZDE

Tak co, jdete do toho? Startujeme už 2. 5. 2017! 

Více informací najdete ZDE

hdsajd

Reklama