Alespoň o jedné hollywoodské hvězdě teď můžete tvrdit, že tušíte, jak vypadá těsně po probuzení. To, že herci jen velmi zřídka vypadají po ránu dokonale, učesaně, navoněně a odpočatě jako ve svých filmech, už jistě všichni prokoukli. Ale až díky Calistě Flockhartové, přítelkyni Harrisona Forda, jsme se mohli dozvědět, jak to vlastně s tím "Indianou Jonesem" je.

V rozhovoru pro časopis People představitelka Ally McBealové uvedla, že se jí stále velmi zamlouvá fakt, že první, co ráno po probuzení vidí, je právě její partner. "Probouzet se vedle Harrisona je nejen hezké, ale ohromně roztomilé. On vypadá pořád jako malý chlapeček. Znáte to, když se ráno vzbudíte celí oteklí a zmuchlaní a zranitelní? Tak to je přesně to, jak vypadá on," rozplývá se osmatřicetiletá herečka.

Rozhovor se však pochopitelně netočil jenom okolo Fordových otoků a vrabčího hnízda na hlavě. Půvabná herečka znovu zdůraznila, že vysoký věkový rozdíl (dvaadvacet let, pozn. red.) není jejich 1,5 letému vztahu nijak na obtíž. "Mě to opravdu netrápí. Někdy se přistihnu, jak si říkám: 'Ale, vždyť já úplně zapomněla, že je o tolik let starší," vysvětlila herečka. Podle ní není tato věková propast žádnou překážkou.

Šedesátiletý Ford se s osmatřicetiletou Flockhartovou seznámil na udělování Zlatých Glóbů v lednu 2002. Dříve než za rok už herečka spolu se svým dvouletým synem Liamem bydlela v jeho domě v Los Angeles. Ve Spojených státech je v těchto dnech uváděna premiéra Fordova nejnovějšího filmu Hollywood Homicide (Hollywoodská vražda).  

          
Reklama