Knihy Dobrovský přináší výběr toho nejzajímavějšího pro lepší náladu

Penelope Bloom: Jeho banán
5e77963f4e66dimage.png

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit. Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na hořčíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem. Lechtivá kniha vychází pod nakladatelskou značkou Sin.
K dostání v e-shopu ZDE


Cherie Priest: Mýtné

5e779680e3e07image.png

Vydejte se na výlet do hororového prostředí americké jižanské gotiky. Státní silnice 177 se táhne podél močálu Okefenokee ve státě Georgie. Když tudy člověk projíždí od východu k západu, mine na trase před vstupem do parku šest mostů. Když ale jede od západu k východu, může jich jednou za čas potkat i sedm. Titus a Melanie Bellovi jsou na cestě do parku Okefenokee. Vozovka se najednou začne zužovat a oni jsou nuceni zastavit před starým vratkým mostem. Když se později Titus probudí uprostřed silnice, po mostě se slehla zem a stejně tak i po jeho ženě. Zavolá tedy na policii, kde mu ale oznámí, že na Státní silnici 177 se žádný takový most nenachází. Kniha vychází pod nakladatelskou značkou Fobos.
K dostání v e-shopu ZDE


Mona Kasten: Cítit znovu

5e7796a691391image.png
Sawyer Dixonová si od smrti rodičů k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří… Kniha vychází 9.3.2020 pod nakladatelskou značkou Knihy Omega.
K dostání v e-shopu ZDE


Scott Reintgen: Nyxia povstává
5e7796c278d8eimage.png

V závěrečném díle oblíbené sci-fi trilogie Nyxie amerického spisovatele Scotta Reintgena, tentokrát s přízviskem Nyxia povstává, se opět setkáváme s Emmetem, který se spolu s ostatními členy týmu Genesis zoufale snaží vrátit domů a získat tak odměnu, kterou jim společnost Babel Communications slíbila. Na své cestě se setkávají s mimozemskou rasou Imago, jejichž město leží v troskách po počátečním útoku Babel Communications. Rychle se rozvíjející dobrodružství, napínavý příběh a brilantní koncept, který vás pohltí už na první stránce – to je třetí díl vesmírné série. Kniha vychází pod nakladatelskou značkou King Cool.
K dostání v e-shopu ZDE


Barbara Taylor: Nech tuto knihu zmizet
5e7796e55f24dimage.png

Nová dětská knížka přináší originální experimenty povzbuzující děti v tom, aby zábavným, ale také vzdělávacím způsobem pokládaly vědecké dotazy. Kniha začíná tím, že děti vybízí, aby prověřily, roztrhly a rozřízly stránku, a tak otestovaly vlastnosti papíru. Následně jsou děti vybízeny k provádění rozličných experimentů a interaktivních úkolů na knize samotné, včetně jejího maskování nebo přetvoření na pohyblivé těleso přidáním koleček vyrobených z tužek. Kniha je výjimečným nástrojem k rozvoji dětské zvídavosti a představivosti. Vychází pod nakladatelskou značkou Drobek.
K dostání v e-shopu ZDE


Stolní hra: Activity Champion

5e77972e4de34image.pngZahrajte si Activity Champion! Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity® se u edice Activity® - Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě.
Hru koupíte ZDE


Stolní hra: Monopoly Friends

5e77973d38df5image.pngVyzkoušejte novou edici Monopoly Přátelé podle známého televizního sitcomu. Vyberte si jeden z šesti exkluzivních žetonů, každý je spojen s hlavní postavou seriálu. Zvolíte si kabelku Rachel, Rossova dinosaura, Chandlerovu vestu nebo kytaru, která je typická pro Phoebe? V průběhu hry si připomenete nejlepší momenty, které Přátelé společně zažili.
Hru koupíte ZDE

Více na KNIHYDOBROVSKY.CZ
5e77976742617image.png

Reklama