Máme se před sluncem schovávat, nebo na něj můžeme? Je krásná, do bronzova opálená pleť zdravá, nebo si jí koledujeme o rakovinu kůže? Zásadní otázky, na které není jednoduchá odpověď.

 

„Slunce potřebujeme všichni, ale když je ho moc, je nebezpečné, a to dokonce smrtelně,“ řekla ředitelka odboru WHO pro zdraví veřejnosti a životní prostředí Maria Neira. Hřejivé sluneční paprsky nám totiž přinášejí zároveň s novou životní energií, potřebným vitaminem D a psychickou pohodou i velmi škodlivé záření, které nás vážně ohrožuje. Může totiž vést k poškození genetické informace obsažené v buňkách hlubších vrstev pokožky a navíc urychluje vznik volných kyslíkových radikálů, které v nadměrném množství představují pohromu nejen pro pokožku, ale doslova pro celý náš organizmus.

 

Proto je tak důležité před sluncem se chránit nejen opalovacími krémy s ochranným faktorem, ale také zevnitř - antioxidanty, přípravky, které se užívají v dostatečném předstihu (asi měsíc) před opalováním.

 

Antioxidanty jsou látky, které dokáží škodlivé volné radikály vázat a jejich působení neutralizovat. Zvlášť účinnou ochranu kůže „zevnitř“ představuje doplněk stravy Betabronz. Obsahuje kombinaci látek, které zvyšují bezpečnost opalování jak na slunci, tak v soláriu. K jeho hlavním složkám patří BiAstin, mimořádně silný přírodní antioxidant astaxantin (je 500krát účinnější než vitamine E), který chrání buňky proti UV fotooxidaci, poškozování DNA a celkově posiluje imunitu. Vyrábí se na Havajských ostrovech z mikrořasy Haematococcus.

 

Dalšími složkami jsou Lyc-O-Mato, unikátní forma lykopenu (z rajčat pěstovaných v Izraeli) s ochrannými účinky před poškozením kůže, Beta karoten, jenž napomáhá zhnědnutí pokožky, a vitaminy C a E, které spolu s karotenoidy kůži rovněž chrání před nebezpečnými volnými radikály. S Betabronzem zkrátka bezpečně vychytáte nejen škodlivé volné radikály, ale i zdravější a krásnější opálení!

 

Více informací získáte na bezplatné infolince 800 141 141 nebo na www.walmark.cz

 

Chcete Betabronz vyhrát? Pak se zapojte do naší soutěže, která aktuálně probíhá!
Reklama