Peněženka ženu v podstatě reprezentuje, proto je třeba se nad jejím výběrem pozastavit. Při výběru je nezbytné se zaměřit zejména na tři základní vlastnosti, které vám usnadní výběr té nejvhodnější dámské peněženky.  A o jaké vlastnosti se jedná?

Barva je základ
Existuje mnoho barevných variací peněženky, od černé až po bílou, takže vybrat tu správnou barvu je prvním oříškem, který vás čeká,  abyste udělali ženě opravdovou radost. Vhodné je vybírat zejména tradiční barvy, mezi které patří černá a hnědá. Z pestřejších barev pak můžete vsadit na červenou barvu. Červená peněženka se v současné době u žen těší velké oblibě, jelikož taková peněženka upoutá pozornost na první pohled. 

Materiál peněženky
Po výběru barvy je důležité se zaměřit na materiál peněženky, který hraje významnou roli. Na výběr máte v podstatě ze dvou možností, zda zvolíte peněženku z pravé kůže nebo z kůže umělé. Aktuálně jsou trendem kožené peněženky z pravé kůže. Výhodou těchto peněženek je zejména jejich životnost a odolnost oproti peněženkám z umělé kůže. Není tajemstvím, že dámská kožená peněženka z pravé kůže vydrží opravdu dlouho, proto se někdy označuje za nezničitelnou.

Velká nebo malá peněženka?
Posledním aspektem pro výběr vhodné dámské peněženky je její velikost. Na trhu existuje opět nepřeberné množství velikostí, takže vybrat tu správnou velikost bude nesnadný úkol. Většina žen preferuje středně velké peněženky, proto se vydejte tímto směrem. Správná peněženka by měla mít dostatečné množství přihrádek a kapsiček. Dokonalá dámská peněženka proto musí mít místo na doklady, platební a věrnostní karty a samozřejmě na bankovky a mince. Rozhodně se vyhněte velké kasírtašce, tyto peněženky totiž dávno vyšly z módy.  

Vysněnou peněženku pro ženu můžete najít na e-shopu www.spongr.cz, který nabízí širokou škálu kvalitních kožených dámských i pánských peněženek.
 

Reklama