Philips Lighting, nejvýznamnější světový výrobce osvětlení (Euronext Amsterdam ticker: LIGHT), představuje řešení pro vaše zahradní osvětlení a rozjasnění vnějšího prostoru. S blížícím se koncem léta přichází i postupné zkracování denního světla. Správná volba osvětlení vám poskytne nejenom příjemnou venkovní atmosféru, díky které si budete moci i nadále vychutnávat okamžiky, jako jsou rodinné večeře na zahradě či posezení do pozdních hodin v kruhu přátel, ale současně vám vyznačí jasný a bezpečný vstupní prostor do vašeho domova. Díky nadčasovému designu bude osvětlení Philips tím pravým doplňkem, který podtrhne celkový vzhled vašeho domu. Instalace venkovního osvětlení je snadná, vydrží svítit až 15 000 hodin, aniž by potřebovala jakoukoliv další péči a navíc disponují integrovanou LED technologií, díky které ušetříte až 85 % veškeré energie. Nástěnná světla Philips byla navržena speciálně tak, aby odolala i tomu nejnepříznivějšímu počasí, takže se nemusíte bát, že byste museli osvětlení měnit každých pár let.

Klasický styl s moderním nádechem

Venkovní nástěnná LED osvětlení Philips Robin a Philips Cottage z kolekce myGarden byla navržena pro všechny milovníky klasické elegance. Tradiční design luceren byl doplněn o moderní prvky, takže lampy budou krásně vynikat  jak v tradičních, tak v moderních exteriérech. Součástí inovativní technologie je pohybové čidlo, které vám zajistí pohodlí a bezpečnost současně. Tato venkovní osvětlení vám, díky kvalitnímu integrovanému systému LED, zajistí dostatek světla po celou noc a spolu s úspornou zářivkou jsou současně vysoce ekologická.  

philipsPokud hledáte osvětlení, které dodá vašemu domovu kouzelnou atmosféru starých časů, pak je pro vás jako stvořená řada Philips Robin. Nástěnná lucerna je charakteristická jemným designem s oblými tvary a v kombinaci s moderním nádechem je vhodná nejenom pro čistě tradiční exteriéry. Světlo Philips Robin je dostupné v černé i bílé variantě.

Nezávazná spotřebitelská cena osvětlení Philips Robin je 1 290 Kč.

philipsNástěnná lampa z řady Philips Cottage disponuje klasickou konstrukcí s ostrými hranami. Toto okouzlující venkovní LED  svítidlo s moderním designem plynové lampy dodá vašemu venkovnímu prostoru tradičně elegantní styl s nádechem současnosti. Útulně hřejivé světlo rozzáří každou zahradu či terasu. Osvětlení Philips Cottage je dostupné v černé i bílé variantě.

Nezávazná spotřebitelská cena osvětlení Philips Cottage je 1 890 Kč.

Nadčasová elegance v podobě nástěnných svítidel Philips

philiipsRozjasněte vaši fasádu či venkovní prostory s elegantím designem svítidel Philips Capricorn a Philips Yarrow. Tato světla jsou díky svým oblým a jednoduchým tvarům synonymem pro nadčasovost, ale zároveň obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách díky unikátní úpravě s vysokou ochranou proti vlhkosti a prachu (IP44). Světla jsou philipsk dostání také s  pohybovými senzory, jejichž světelný dosah je až do do vzdálenosti 10 m. Nástěnné světlo Philips Yarrow se vyrábí v antracitové barvě, Philips Capricorn jak v antracitové, tak v šedé barvě.

Nezávazná doporučná spotřebitelská cena světel řady Philips Capricorn je od 1 169 Kč do 2979 Kč a cena světel řady Philips Yarrow je od 1 059 Kč do 1 629 Kč.

philipsČisté linie a dokonalá funkčnost

Perfektní  večer podtrhne jen perfektní atmosféra.  A o tu se postará kromě dobré společnosti také dokonalé osvětlení. Nástěnná světla Philips Karp a Philips Sand jsou philipselegantní svítidla s čistými liniemi, která svým nadčasovým designem a hřejivým osvětlením oživí jakýkoliv venkovní prostor.  Svítidla jsou vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a jsou opatřena vysokou ochranou proti vlhkosti a prachu (IP44), díky čemuž vydží odolávat drsným venkovním podmínkám spousty let.  Součástí osvětlení jsou integrované LED zářivky, díky kterým ušetříte až 85 % energie. Venkovní úsporná světla ve tvaru elegantního čtyřstěnu jsou k dostání v antracitové barvě.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena světla Philips Karp je 1 839 Kč a světla Philips Sand je 2 439 Kč.