V LOVI víme, že maminky jsou velké bojovnice a kojení nevzdávají. Pomáháme jim jak při problémech s laktací, tak myslíme také na kojenecké láhve, které nenarušují sací reflex. Podle čeho vybrat správnou lahvičku, abyste mohla kojení kombinovat s krmením?

Nevybírejte pouze dle designu
5c8a42524b013obrazek.png
Ať už vás trápí zdravotní komplikace, dočasné snížení laktace, nebo jen zkrátka již spěcháte zpět do práce, měla byste se zamyslet na správným výběrem kojenecké láhve. Ihned po narození je pro miminko důležitý sací a polykací reflex a je potřeba jej patřičně chránit. Značka LOVI spolupracuje při vývoji produktů s neonatalogy a dalšími specialisty, včetně porodních asistentek, a provádí klinické testy s maminkami a jejich dětmi. Výsledkem jsou pak bezpečné a kvalitní výrobky, které tyto reflexy nenaruší a naopak je napodobují.

Speciální savičky
5c8a42700c9c2obrazek.png
Láhve LOVI mají speciální dynamickou savičku, která je vyrobena z tenké vrstvy silikonu a přizpůsobuje se rytmu sání vašeho maminka. Mateřské či umělé mléko nevytéká z lahvičky samovolně, ale savička povzbuzuje dítě k aktivnímu sání a k zapojení svalů jazyka a úst -  stejně jako při kojení. Kojenecká láhev SuperVent má navíc odvzdušňovací systém, díky kterému nepolyká vaše miminko příliš vzduchu a minimalizuje se tak dětská kolika.

Pokud nevlastníte sterilizátor na láhve, budete určitě mile překvapeny ze samosterilizující láhve LOVI – speciální víčko umožní bezpečnou a hlavně rychlou sterilizaci (do 1,5 minuty).

Lahvičky jsou vyráběny v několika různých objemech – pro novorozeňátka a miminka, která již musí přejít na krmení z láhve, jsou vhodné menší objemy. Postupně však vaše děťátko vypije mnohem více, proto neuškodí mít v záloze i větší objemy od 200 ml výše. Samozřejmostí je dostupnost náhradních saviček o různých velikostech, resp. rychlostech průtoku (pomalá, kaše, trojprůtoková a další).

V LOVI myslíme na vše
5c8a42c904420obrazek.png
A na co dalšího se mohou maminky a jejich zlatíčka v sortimentu LOVI těšit? S kojením úzce souvisí také odsávačky mateřského mléka EXPERT, které jsou na profesionální úrovni a pomáhají maminkám s laktací. Ke kojení neodmyslitelně patří také elegantní tampóny do podprsenky LOVI DISCREET ELEGANCE – měkké, savé a s krajkovým okrajem, aby se i maminky mohly cítit pohodlně, bezpečně a krásně.

5c8924fe4ad95obrazek.pngAsi nejznámějším výrobkem LOVI jsou dynamické silikonové dudlíky, které mají překrásný design a také nenarušují sací reflex. Dopřát si můžete i první hrníčky z kolekce BUDDY BEAR, INDIAN SUMMER ČI RETRO.

„Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.”

Chcete se o značce LOVI dozvědět více? Navštivte naše nové webové stránky LOVIBABY.CZ nebo sledujte náš facebook.
5c89262675b0cobrazek.png

Reklama