led.jpg

Jakou lednici a mrazničku zvolit do naší kuchyně?
Lednice s mrazničkou je alfa a omega každé kuchyně. Zde se uchovávají potraviny, které nás budou sytit během celého dne. Kvalitní lednice zachová čerstvé potraviny i několik dní. Velmi záleží na tom, jak je řešená. V dnešní době je velmi žádaná lednice s funkcí multiflow. Tato funkce zaručí rovnoměrnou cirkulaci studeného vzduchu po celém objemu naší ledničky. Potraviny nám v ní tak déle vydrží. Další vychytávkou je např. funkce no frost, která zaručí automatické odmrazování lednice. Při výběru lednice a mrazničky si musíme ujasnit, zda budeme potřebovat mrazák šuplíkový, který bude samostatně stojící nebo raději zvolíme klasiku ve verzi 2v1. Oba typy lze také pořídit ve vestavěné variantě. Nejčastějším typem jsou kombinované ledničky s mrazícím boxem. Máme-li však v naší kuchyni hodně prostoru a žijeme v početné domácnosti, bude pro nás šuplíková mraznička dobrou volbou.

Jaký sporák a troubu koupit do kuchyně?
Nejdříve se musíme rozhodnout, zda zvolíme sporák elektrický či plynový. Oblíbené jsou také sporáky kombinované. Hitem posledních let je však bezpochyby chytrý sporák s troubou. Díky němu můžeme ušetřit náš čas i peníze. Smart sporák zvládne měnit teplotu dle nastavení, také mu nedělá problém připravovat pokrmy během toho, kdy se nacházíte mimo domov. Stačí vlastnit chytrý telefon a stáhnout do něj příslušnou aplikaci. Chytré sporáky mají i dětskou pojistku a detektor zapnutých plotýnek. Bezpečí je tak zajištěno.        

Jaký další spotřebiče si pořídit do naší kuchyně? 
Jsou lidé, kteří si nedovedou život bez kávy představit. Patříte mezi ně? Jestliže ano, určitě bude stát za zvážení pořízení smart kávovaru. Jeho výhodou je zejména to, že vám čerstvou kávu připraví ještě dříve, než ráno vstanete z postele. Velkým kuchyňským pomocníkem je i multifunkční mixér. Doporučujeme na něm nešetřit a zvolit všestranného pomocníka, který zvládne potraviny nejen mixovat a šlehat, ale i odšťavňovat  a sekat.