Ale nebude to nemožné! Stačí vědět, jak na to. Když nechcete, aby vám ze zápěstí trčel nevzhledný budík, prostě budete mít něco, co podtrhne vaši eleganci.

Funkční, ale i stylové

Na rozdíl od mužů, kteří se s tím zrovna dvakrát nemazlí, očekáváme od hodinek užitečné funkce, ale i dokonalý vzhled, který bude ladit s naším outfitem i naší osobností. Když se proto při výběru sportovních hodinek zaměříte na ty dámské, neuděláte chybu. Nebývají totiž tak mohutné a ve většině případů mají design celkově promyšlenější.

Krásné dámské hodinky nejsou jen sen

Báječným zástupcem své kategorie jsou třeba hodinky ARMODD Candywatch Premium, které vypadají jako klasické hodinky, splňují ale nároky, které klademe na sportovní náramky – měří kroky, spálené kalorie, monitorují několik sportovních aktivit a spánek. Jsou vytvořeny pro ženy, které mají rády kontrolu nad svým životním stylem.

Zmíněné ARMODD Candywatch Premium mají blyštivé lemování ciferníku a motiv na displeji si můžete jednoduše změnit podle nálady – je jich přednastavených celkem pět. Ovládání je maximálně jednoduché a instinktivní, probíhá prostřednictvím dotykového bodu přímo na displeji. Všechny funkce můžete naplno využít po snadném a rychlém spárováním s telefonem.

Příjemná je i cena, která je srovnatelná s cenami běžných, avšak ne tak pěkných sportovních náramků. Tyto hodinky se prostě dají sehnat za rozumnou cenu.

Dámské neznamená jen elegantní

Některé připomínky jsou k nezaplacení. Hodinky ARMODD Candywatch Premium podle zadaných dat vypočítají, kdy může jejich nositelka očekávat menstruaci nebo třeba kdy přijde ovulace. Ruku na srdce – minimálně na jedno z toho jsme schopné úplně v pohodě zapomenout…

Reklama