Dnešní téma je plné domácích vychytávek. Čtenářka Zolinda má vychytanou nejen atypickou vanu, ve které se pohodlně vykoupe i s manželem, ale celý jejich podkrovní byt skýtá mnoho inspirace...

Šikovné poličky, malá komínová galerie, kočičí strom, ale hlavně prostorná atypická vana - to jsou benefity bytu čtenářky Zolindy...


Krásné odpoledne,

i přesto, že stále ještě dozařizujeme nový byteček a teď jsme již ve fázi, kdy nákupy např. světel, dělíme na měsíce - s mateřskou to ani jinak nejde :-), snažili jsme se vybavení pořídit co nejlépe, aby se nám bydlení neokoukalo.
Vzhledem ke skoseným stěnám jsme limitovaní třeba s umístěním fotek, proto jsme si galerii vytvořili na komínu.

zolinda

Hluchý kout u schodiště jsme zaplnili regálem na knížky, kytky, fotky... prostě cokoli. :-)

zolinda

Nemůžeme si vynachválit atypickou vanu - s přehledem se do ní vejdeme oba a už plánujeme, jak budeme naše mimi učit plavat přímo doma. :-)

zolinda

No, a nejlepší výhled ven mají naše holky (kočky) - strom mají přímo pod oknem, takže venkovní ruch mají z první ruky a ani se nezvednou z pelechu.

zolinda

zolinda

Zolinda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 21. května 2012: Domácí vychytávky

Jenga

  • Máte doma nějakou vychytávku? Vyfoťte ji, popište její funkci či účel a pošlete mi obrázek i s vysvětlením do redakce!

Své příspěvky zasílejte nejpozději do 21.5.2012, 15.00 hodin na e-mailovou adresu níže. Pevně věřím, že budou pro ostatní čtenářky inspirativní. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem - hrou Jenga od firmy Albi - která se hodí nejen ku hraní, ale může posloužit i jako vychytaný klínek či podložka.

A pokud doma žádnou vychytávku nemáte, můžete poslat vychytávku, kterou jste viděla (a vyfotila) v domácnost někoho jiného.

Reklama