Ona místnost je pro různé členy rodiny místem, kde trávíme rozdílný čas. Někdo sem přijde, vykoná svou potřebu a hned odejde. Někteří jedinci si z této místnosti dělají nejen onu potřebnou místnost, ale i kuřárnu a v lepším - a mnohem častějším případě - čtenářskou miniklubovnu.
Někdo se na záchod zavírá a trucuje. Naopak někteří jedinci přiznávají, že záchod se dá využít i k velmi příjemným věcem – a to sexuálním radovánkám. Protože je to sice stísněný prostor, ale každopádně soukromý.
WC také láká malé průzkumníky – nejedno dítko stojí často nad záhadou zvanou mísa a fascinovaně splachuje a diví se, jak to všechno mizí………

I když je to pro některé z nás, kteří zde netráví ani sekundu navíc, než je nutné, všechno nepochopitelné, prostě záchod je podivná místnost, kde se dějí všechny možné věci :-)))))))))).
Tento článek nerozebírá pohnutky mysli, díky kterým všechny tyto věci lidé dělají, ale představuje voňavou novinku od značky Domestos, aby, když už na záchodě nějaký ten čas trávíme – a je jedno z jakých důvodů - nám bylo příjemně. :-)

Značka Domestos je tu v letošním roce již s druhou novinkou.
Na trh tentokrát přicházejí nové WC bloky Domestos.
Jedná se o pevné WC bloky na bázi chlornanu, které dlouho svěže voní, chrání proti vodnímu kameni, čistí a mají antibakteriální účinky.
K dostání budou ve variantách Pine Fresh, Citrus Fresh a Ocean Fresh.
Řada čisticích a dezinfekčních přípravků Domestos je nyní rozšířena o WC bloky, které budou uvedeny na český trh v první polovině září. Varianty Pine Fresh a Citrus Fresh budou v prodeji s držákem. Náhradní náplně pak budou navíc i ve variantě Ocean Fresh.

Tyto tuhé WC bloky Domestos vydrží o 30 % déle než WC gel.
Jejich hlavní předností je kromě dlouhotrvající svěží vůně a ochrany před vodním kamenem i bělící schopnost.
Důkazem o vysokém čistícím účinku je bohatá pěna. Především v nadcházejícím podzimním a zimním období je dezinfekce a údržba hygienicky čisté domácnosti jedním ze základních preventivních kroků při ochraně proti chřipce a jiným onemocněním. Proto bychom neměli zvýšenou ochranu a údržbu naší domácnosti podceňovat.

Čisticí a dezinfekční prostředek Domestos a nyní i nové WC bloky Domestos jsou, díky obsahu chlornanu sodného, vhodnými ochránci vaší domácnosti. Tato aktivní složka účinně ničí všechny bakterie, a zabraňuje tak i jejich následnému množení.
Čistící prostředek je vhodný na kompletní údržbu všech míst domácnosti jako například koupelny, haly či kuchyně.
WC Active gel spolu s novinkou WC blok Domestos jsou určeny speciálně pro údržbu a ochranu hygienicky čisté toalety.
Domestos zaručí čisté a bezpečné prostředí celého vašeho domova, takže vám přeje příjemné posezení….