Okořeňte si život! Stanovte si nové cíle a výzvy, protože bez nich by život byl nudný. Vychutnávejte si život stále víc a víc. Nová pánská vůně life by ESPRIT man se přidává k už známé dámské life by ESPRIT woman. Tvoří tak dynamické duo, které sdílí neodolatelný pohled na svět.

Podle JEHO verze jsou dobré časy a skvělý život zachycené ve vůni, která je zábavná, svěží a stimulující jako oblíbený brazilský koktejl Caipirinha.

Vůně life by ESPRIT man je neustále svěží, vibrující energií a životem. Od jiskřivých akordů Caipirinha, červeného pomeranče a zeleného jablka v hlavě vůně, přes kořenité srdce muškátového oříšku, bílého kardamonu a hvězdicového anýzu, až po její smyslně naplněný základ z bílé ambry, kůry grapefruitového stromu a teakového dřeva.

Tato vůně způsobí, že se prostě budete cítit výborně od rána do večera. Ať už to bude ranní běh v parku, rušné ráno v práci, oběd s kolegy, porada, posezení s kamarády v hospůdce, potom večeře s přítelkyní nebo diskotéka ve vašem oblíbeném klubu... life by ESPRIT man bude držet krok s vaším rychlým tempem, dotvoří váš osobitý styl a bude perfektním doplňkem k dámské vůni life by ESPRIT woman vaší partnerky. 
 


Balení vůně je právě tak svěží a dynamické jako vůně sama. Osobitý a živý vzhled skleněného flakónu evokuje pohyb vpřed díky horizontálním barevným pruhům. Oranžová jako mládí a energie, antracitová jako mužnost a městský styl a jablkově zelená jako dotyk trendů.

Život je skvělý. Život je zábava. Stojíte na pokraji něčeho výjimečného. life by ESPRIT man je stvořený, aby vyjadřoval vašeho ducha a vy si vychutnáte život na max. 

Jaká je life by ESPRIT man?
Vůně sršící vitalitou, zábavou a optimismem od Christophe Raynauda zo Symrise. Koktejl Caipirinha, který začíná svěže aromatickým červeným pomerančem a zeleným jablkem, přechází do kořenitého muškátového oříšku, bílého kardamonu a hvězdicového anýzu a doznívá v základních tónech bílé ambry, kůry grapefruitového stromu a teakového dřeva.

Ideální společník k vůni life by ESPRIT woman.

Orientační maloobchodní cena:

Vůně, voda po holení:     Doplňkový sortiment:
        
 Eau de Toilette 30 ml 360 Kč / 450 Sk  Energizující sprchový gel 200 ml 299 Kč / 425 Sk
 Eau de Toilette 50 ml 460 Kč / 580 Sk  Parfemovaný deo nat.spray 75 ml  279 Kč / 425 Sk
 Voda po holení 50 ml 350 Kč / 440 Kč  Spray deodorant 150 ml  299 Kč / 425 SK

Reklama