Po svěží letní meruňkové vůni od Manufaktury, kterou jsem nosila v horkých dnech v kabelce, bylo na čase přejít k podzimním tónům, které spíše zahřejí. Limitovaná edice jablko je skvělou volbou. Důvěrně známé aroma šťavnatých plodů vás uklidní a rozhodně zpříjemní větrný podzim i nadcházející zimu, ke které jablko patří. Testování začíná.

Kdy jindy se pečou voňavé záviny, vaří jablečné kompoty s trochou skořice, hřebíčku či badyánu nebo mlsají křížaly? Vůně jablek k podzimu a zimě patří, alespoň pro mne. Společně se skořicí tvoří ideální kombinaci, která zažene všechny chmury...

Manufaktura jablko

Poctivý jablečný sirup s karamelem a skořicí

Přiznávám, že z trojice výrobků jsem měla chuť začít právě se sirupem. Chuť na sladké mě v období chladu pronásleduje častěji. Přála bych vám cítit, jak voní. Nádhera. Bude to tím, že podíl ovocné složky tvoří 100 %, tedy jen jablka a zase jablka... Poctivý sirup je také parádně zdraví – antioxidanty, vitaminy, minerály. Vyzkoušela jsem nápoj horké jablko – sirup smícháte v doporučeném poměru 1:8 a k dokonalosti přidala plátek citronu, který srazil sladkost. Dokážu si ho ale i představit k zakápnutí dezertů či dochucení čaje, případně v kombinaci něčeho ostřejšího, přeci jen – jsem holka z Moravy.

Regenerační rostlinný balzám na rty s jablečným a arganovým olejem

Rty si hlídám celoročně a zvláčňující tyčinky na rty mám po kapsách všech kabátů. Na chuť arganového oleje jsem přišla již dávno, přímo v zemi jeho původu – Maroku. Dodnes mám v hlavě obraz, jak se místní kozy snažily na arganové stromy vyšplhat. Odtud byla i moje první lahvička oleje, který je prospěšný pro celé tělo i vlasy. Rostlinný balzám je skvělý, jen dejte pozor, abyste se do něj nezakousli. To jablečné aroma k tomu dost svádí.

Jemný zvláčňující sprchový gel s přírodním jablečným výtažkem a panthenolem

Moje sprchování rozhodně není krátké, spíš naopak. Dokážu v našem sprchovém koutě stát hodinu, mydlit se, prohřívat a pozorovat louku se vzrostlými stromy před domem. Pečující sprchové gely vítám, alespoň částečně navrátí hydrataci mojí pokožce. Kombinace jablka a skořice je vítaný bonus. Už se tě, zimo, nebojím!

www.manufaktura.cz

Reklama