Fa přináší novou vlnu svěžesti pro muže!

Představte si ten fantastický pocit, když skočíte do velké vlny a necháte se chvíli unášet mořským proudem. Vynoříte se krásně osvěžený, povzbuzený a plný energie. Nyní již nemusíte chodit na pláž, pokud si tenhle pocit chcete dopřát třeba každý den. Vyzkoušejte inovace Fa For Men od Schwarzkopf & Henkel. Surfování na vlně svěžesti můžete začít se sprchovým gelem Fa for Men Perfect Wave. Po celý den si pak pocit prázdninové pohody u moře můžete uchovat s deosprejem Fa for Men Perfect Wave  nebo s novým, vylepšeným tuhým deodorantem Fa For Men X-Protect .

Fa For Men Perfect Wave Sprchový gel

Nový sprchový gel Fa for Men Perfect Wave je dokonalým pomocníkem pro moderní muže, kteří se rádi dobře cítí a skvěle vypadají. Obsahuje totiž osvěžující mentol a izotonické minerály, které nejen osvěží tělo i mysl, ale zároveň také zabraňují vysoušení pokožky. Sprchový gel Fa For Men Perfect Wave  je vhodný pro každodenní mytí vlasů i povzbuzující očistu celého těla.

Fa For Men Perfect Wave Deosprej

Po návratu ze sprchy si pak pocit maximální čistoty můžete dlouhodobě uchovat díky deospreji Fa for Men Perfect Wave, který vás spolehlivě ochrání před nepříjemným tělesným pachem po celých 24 hodin. Jeho osvěžující vůně vás rázem přenese do mořských vln a jemné složení chrání i vyživuje pokožku.

Fa For Men X-Protect Deo Stick

Další novinkou Fa For Men je tuhý deodorant Fa For Men X-Protect . Vybrat si můžete ze dvou mužných vůní: citrusově svěží Speedster a povzbuzující Spicy Black s výtažkem  z plodů tropické rostliny guarana. Nová, vylepšená receptura antiperspirantu je šetrná k pokožce a poskytuje účinnou 24hodinovou ochranu před vznikem potu. Moderní muži si tak mohou s tuhými deodoranty Fa For Men X-Protect uchovat svěží pocit i vůni ještě déle!

Zažijte vlnu dokonalé svěžesti díky řadě výrobků Fa For Men

Napište nám, jak by měl podle vás vonět muž? Jaká vůně je vám příjemná? Tři příspěvky odměníme balíčkem s kosmetikou Fa!

Reklama